İstanbul Silivri Araç Kiralama

İstanbul Silivri

İstanbul Silivri Hakkında

Silivri, İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 70 kilometre olan Silivri, Marmara Denizi kıyısında bulunur ve doğusunda Çatalca, batısında ise Tekirdağ il sınırları yer alır.

İstanbul Silivri

Silivri, doğal güzellikleri, deniz turizmi, plajları ve kumsallarıyla ünlü bir bölgedir. Özellikle yaz aylarında İstanbul'dan ve çevre illerden turistlerin uğrak noktalarından biri olup ve Silivri sahilinde yer alan plajlar ve tesisler, deniz, güneş ve kum keyfi için tercih edilir. İstanbul Silivri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de dikkat çekmektedir. İlçe sınırlarında yer alan Silivri Kalesi, antik dönemden kalma Kumburgaz Mağarası, Selim Paşa'da yer alan Selim paşa Kalesi gibi tarihi ve arkeolojik alanlar bulunmaktadır. İstanbul Silivri araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak gezi ve iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Havalimanına 40 km mesafede olan Silivri'ye araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak gezi planınıza konfor katabilirsiniz.

Tarım ve hayvancılık da Silivri'nin ekonomisinde önemli katkılar sargılamaktadır. Tarım alanlarının geniş olduğu ilçede, meyve, sebze, hububat, zeytin ve üzüm gibi tarım ürünleri yetiştirilir. Ayrıca ilçede büyük çiftliklerde hayvancılık da yapılmaktadır.

İstanbul Silivri Ulaşım Hakkında

Ulaşım açısından Silivri, İstanbul merkeze uzak olması nedeniyle toplu taşıma seçenekleri sınırlıdır. Ancak E-5 karayolu ve TEM otoyolu ilçeden geçer ve ulaşımı kolaylaştırır. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen otobüs hatları ile Silivri'ye ulaşmak mümkündür. Silivri'ye Metrobüsle İstanbul Büyükçekmece'de bulunan Tüyap durağına Kadar gelip buradan İBB bağlı otobüslerle ve dolmuşlarda ulaşmanız mümkündür.

İstanbul Silivri Araç Kiralama

İstanbul Silivri'ye sevdiklerinizle şehirden uzaklaşmak isteyenlerin için harika bir konum İstanbul Silivri Araç Kiralama seçeneklerinden yaralanıp gezi ve seyahat planınıza konfor katabilirsiniz. İstanbul Havalimanı yakın konumda olan Silivri, araç kiralama seçeneklerinden 'de yararlanabilirsiniz. arabakirala.com.tr İstanbul Silivri araba kiralama tek tıkla binlerce aracı karşılaştırıp sizlere en ucuz aracı göstermekte olup ön ödemeli bir şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. arabakirala.com.tr Müşteri Destek hattıyla iletişime geçip bilgi ve rezervasyon oluşturabilirsiniz. araç kiralama hizmetlerinden yaralanırken arabakirala.com.tr kampanyalar kısmını takip etmeyi unutmayın.

arabakirala.com.tr Keşfet, Kirala, Keyfin Sür!

İstanbul Silivri Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery