Hakkımızda

arabakirala.com.tr: Online Araç Kiralama Platformu

Araba Kirala Teknoloji A.Ş., 2022 yılında Türkiye'nin en yenilikçi ve ileri düzeyde yapay zeka teknolojisini kullanarak araç kiralama hizmeti sunan onlarca firmayı tek bir platform üzerinde buluşturmak üzere kurulmuştur.

Araç kiralama sektöründe uzman ekibimiz ve üst düzey yapay zekaya sahip teknolojik alt yapımız sayesinde 81 ilde kusursuz araç kiralama deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimize tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmayı hedeflemekteyiz. İşbirliklerimiz, yapay zeka teknolojimiz, ar-ge gibi bir çok alanda çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Araba Kirala A.Ş., web, mobil platformlar (Google PlayStore, Apple App Store, Huawei APP) ve bir çok acentesiyle araç kiralama hizmete başlamıştır. Araç Kiralama sektöründe kolay, hızlı, premium ve kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen Araba Kirala Teknoloji A.Ş. bir çok avantajıyla da tedarikçi firmaların rezervasyon oranlarında ciddi bir artış sağlamayı hedeflemektedir.

Araç Kiralama hizmetini kendi arabanızı kullanır gibi kolay, hızlı ve uygun hale getirmek istiyoruz.

Ekibimiz, araç kiralama sektörünü sürekli takip eden, yapay zekâ teknolojimizle sürekli kendisini yenileyen ve araç kiralamak isteyen misafirlerimize kusursuz bir hizmet deneyimi sunmak için yola çıkmıştır. Misafirlerimizin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok araç kiralama şirketi ile işbirliği yapmamız sebebiyle, yüzlerce lokasyon üzerinden harika fırsatlar sunmak için genç ve dinamik ekibimizle sürekli çalışıyoruz. Deneyimlerimizi ve müşterilerimizin deneyimlerini kullanarak ihtiyacınız olan kiralık arabayı ve istediğiniz hizmet kalitesini sağlamak en temel hedefimiz.  

Misafirlerimizin kendileri için en uygun olan aracı kiralayabileceklerinden emin olmak için sürekli çalışıyoruz. Bu, kesin fiyatları bilmelerini de kapsıyor. Bizim çizgimiz, kiralama noktasına vardıktan sonra farklı sürprizler ile karşılaşılmaması adına tüm zorunlu ücretlerin fiyata dahil edilmesi şeklindedir.