İstanbul Büyükçekmece Araç Kiralama

İstanbul Büyükçekmece

İstanbul Büyükçekmece Hakkında

İstanbul Büyükçekmece

Büyükçekmece'nin özelliklerinden biri de sahili ve plajlarıdır. Uzun ve geniş kumsalı ile ünlü olan Büyükçekmece Plajı, yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin gözde tatil yeridir. Promenade plajlar, yürüyüş ve bisiklet yolları, kafe ve restoranlar gibi sosyal aktiviteler sunmaktadır. Büyükçekmece Gölü, bölgenin doğal cazibe merkezlerinden biridir.

Büyükçekmece Gölü, tatlı su kaynakları, kuş gözlemciliği ve yaban hayatı yaşam alanları ile ünlüdür. Göl çevresinde yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, piknik alanları gibi aktivitelerle doğayla iç içe vakit geçirebilirsiniz. Ulaşım açısından İstanbul Büyükçekmece karayolu ile İstanbul'un diğer bölgelerine bağlıdır. TEM otoyolu alanın içinden geçmekte ve diğer alanlara ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Bölgede toplu taşıma seçenekleri de mevcuttur. Büyükçekmece, huzurlu ve doğal bir yaşam alanı sunan bir bölgedir. Denizi, gölü ve kumsalları sayesinde yaz tatilinizin keyfini çıkarabileceğiniz, tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebileceğiniz bir alandır. Aynı zamanda İstanbul'un merkezlerine de ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.

İstanbul Büyükçekmece Araç Kiralama

İstanbul Büyükçekmece lokasyonunda Araç kiralama seçeneklerinde yararlanıp gezi ve iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. arabakirala.com.tr' den İstanbul Büyükçekmece lokasyonunda araç kiralama yapıp Büyükçekmece gezi planınıza konfor katın. İstanbul Büyükçekmece yakın konumunda olan İstanbul Havalimanı araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. arabakirala.com.tr  mobil ve web sitesinde tek tıkla milyonlarca aracı karşılaştırıp bütçenize uygun aracı ön ödemeli bir şekilde  rezervasyon oluşturup araç kiralama yapabilirsiniz. arabakirala.com.tr 0850 888 66 55 numaralı Müşteri Destek hattıyla iletişime geçip soru ve desteklerinizi  7/24 iletebilirsiniz. arabakirala.com.tr kampanyaları takip edip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

arabakirala.com.tr Keşfet, Kirala, Keyfini Sür!

İstanbul Büyükçekmece Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery