Volkswagen Golf Araç Kiralama

Volkswagen Golf Hakkında

Volkswagen Golf, küçük boyutları, ergonomik iç mekanı, zengin donanımı ve sportif tasarımı ile Volkswagen'in en ikonik modellerinden biridir. İlk olarak 1974 yılında üretilen Volkswagen Golf, yıllar içerisinde büyük değişimler geçirerek 8 farklı nesil atlattı. Volkswagen Golf'ün sekizinci nesli olan yeni nesil modeli , 2019 yılında tanıtılmış ve 2021 yılında ülkemizde satışa sunulmuştur. Önceki nesillere göre daha keskin hatları ve yenilikçi tasarımı ile Volkswagen Golf çok daha sportif bir görünüm kazanmıştır. 4286 mm uzunluğa, 1.789 mm genişliğe ve 1491 mm yüksekliğe sahip kompakt gövde yapısına sahip yeni Volkswagen Golf, iyileştirilmiş sürüş dinamikleri ve yol tutuşu ile sıkışık şehirlerde ve sıkışık alanlarda pratik bir sürüş deneyimi sunuyor.

Volkswagen Golf Araç Kiralama

Volkswagen Golf Özellikleri?

Volkswagen'in yeni üretim ve satış stratejileri nedeniyle modellerinde artık dizel motor seçeneği bulunmuyor. Üç farklı TSI benzinli motor seçeneği ile satışa sunulan Golf, yeni nesil motorlar sayesinde yakıt tüketimini ekonomik seviyeye indiriyor ve verimliliğinden ödün vermiyor. 1.0 litrelik TSI motor 110 beygir güç üretiyor. ve 200 Nm tork. Bu 3 silindirli motor 0-100'den 9.9 saniyede hızlanıyor ve 202 km azami hıza çıkıyor. Ortalama 5,3 litre yakıt tüketimine sahip olan bu motor, performans ve verimliliği bir arada sunuyor. 

Volkswagen Golf Araç Kiralama

Volkswagen'in yeni hibrit motorlarından biri olan 1.0 litrelik eTSI, 110 beygir güce sahip. ve 200 Nm tork. Standart 1.0 litrelik TSI motordan farklı olarak karma kullanımda 100 kilometrede 0.4 litreye kadar yakıt tüketen bu yeni nesil motor, yakıt verimliliği ile dikkat çekiyor. 150 hp güç üreten yeni nesil dört silindirli 1.5 litrelik eTSI. ve 250 Nm tork, daha yüksek performanslı kullanımlar için özel olarak geliştirilmiştir. Otomobilin 0-100 km hıza 8,5 saniyede ulaşmasını sağlayan bu motor, 224 km azami hıza ulaşabiliyor. Yeni nesil aktif silindir teknolojisine sahip bu motor, silindirlerin düşük devirlerde çalışma prensiplerini otomatik olarak ayarlayarak ek verimlilik ve tasarruf sağlıyor. 'ün ekonomisi ve performansı, bu yeni neslin her üç motor seçeneğinde de düşük yakıt tüketim değerleri ile sağlanıyor.

Volkswagen Golf Araç Kiralama

 iç mekanında ergonomi ve teknolojinin uyumlu bir şekilde birleştiği Volkswagen Golf 8, donanımı ve teknolojik konfor donanımıyla yolculuğu çok daha keyifli hale getiriyor. Sade ve modern bir iç mekan sunan otomobildeki tüm parçalar ergonomik olarak düzenlenmiştir. Golf'ün yeni nesil LED matrix farları, sürücünün görüş alanını artırarak, sürücünün gece sürüşlerinde güvenli ve rahat hareket etmesini sağlıyor. Otomobilin ön ızgarasında ince bir şerit halinde birleşen yeni nesil ön ve arka LED farlar, sportif ve estetik bir görünüm oluşturuyor. 

Volkswagen Golf Araç Kiralama

Dijital gösterge ekranı ve bilgi-eğlence sistemi, kokpiti tamamen teknik hale getiriyor. Birçok özelleştirilebilir mod ve görüntüleme seçeneği ile bu dijital kokpit sistemi, gözlerinizi yormadan yüksek görüntü ve renk kalitesiyle net bir görüş sunar. Navigasyon işlevli multimedya sistemi, akıllı telefonlarınıza da bağlantı sunar. sınıfına göre geniş iç hacme sahip Volkswagen Golf; Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, bel destekli ısıtmalı koltuklar, şerit takip yardımcısı, panoramik sunroof; 3 bölgeli dijital klima kontrolü, hız sabitleyici ve fonksiyonel kontrollere sahip ısıtmalı direksiyon simidi yolculuklarınızı daha konforlu ve rahat hale getirir. Kör nokta uyarı sistemi, geri görüş kamerası ve park sensörleri, aracınızı çok daha kolay park etmenize yardımcı olur.

Volkswagen Golf Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Volkswagen Golf  benzin yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralama yapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Volkswagen marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri