Toyota Hilux Araç Kiralama

Toyota Hilux Hakkında

Toyota Industries Corporation, Sakichi Toyoda tarafından icat edilen ve geliştirilen otomatik dokuma tezgahlarını üretmek ve satmak için 1926 yılında kuruldu. O zamandan beri Toyota Industries çeşitlendirmeyi teşvik etti ve işlerini tekstil makineleri, otomobiller (araçlar, motorlar, otomobil klima kompresörleri vb.), malzeme taşıma ekipmanları ve elektronik ürünlere genişletti.

Toyota Hilux  Özellikleri?

Yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün, Toyota Hilux sizi oraya götürecektir. Verimli, güçlü motorları ve 3,5 tona kadar çekiş gücü ile pratik olarak dağları yerinden oynatabilir. Hilux her zaman tüm yol ve yol koşullarına hazırdır.  Toyota Hilux, süper kompakt boyutları sayesinde parlamak için yapılmıştır. Ayrıca dış tasarım çizgileri de keyif için tasarlandı. Cesur yeni görünümüyle Hilux diğerlerinden sıyrılıyor. Güçlü görünümünü daha da artıran çok çeşitli yeni göz alıcı hafif modeller ve sağlam yapılar bulunmaktadır. 

Toyota Hilux  Araç Kiralama

Tüm fonksiyonlar maksimumdur. Ve Adventure, Invincible ve Hi-Cruiser donanım paketlerinden başkasına bakmayın. Bu olağanüstü modeller, Hilux gücünün ve stilinin nihai temsilidir. Toyota Hilux, her bayi için alan ve özelleştirme seçenekleri sunar. Kısacası Pick-up dünyasında kendi dünyanızı yaratmanıza imkan tanıyor. Yeni Hilux'ın iç tasarımı zarafet ve stili yeni bir düzeye taşıyor. Yenilmez modeller, amansız konfor için iki tonlu delikli deri koltuklarla çıtayı daha da yükseltiyor. Teknik veriler de modelden modele farklılık gösterir.

Toyota Hilux  Araç Kiralama

Toyota Hilux modelinde iki motor seçeneği bulunuyor. Bunlardan biri 2.4 litrelik D-4D 4x2 sistemine, dizel motora ve 150 beygir güce sahip. İkincisi ise 150 beygir güç üreten mazotlu 2,4 litrelik D- 4D 4x4 sistemi. 4X2 sistem seviyesinde manuel ve otomatik şanzıman Adventure donanım paketlerine sahiptir. Ayrıca 4X4 sistem seviyesinde manuel ve otomatik şanzımanlı Adventure, Invincible ve Hi-Cruiser donanım paketlerine sahiptir. 4x2 dizel manuel şanzımanda, Adventure'ın yakıt tüketimi 7,4 litre/100 km'dir. Aynı dizel 4x2 ile otomatik şanzımanlı Adventure, 100 km'de 7,1 litre yakıt tüketiyor. Adventure donanım seviyesinde manuel şanzımanlı 2,4 litre 4x4 dizel motorda 100 km'de 6,8 litre yakıt tüketiyor. 2,4litrelik aynı 4x4 sisteminde, otomatik şanzıman tipi Invincible ve Hi-Cruiser trimde 100 kilometrede 7,4 litre yakıt tüketiyor.

Toyota Hilux  Araç Kiralama

Toyota Hilux Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Toyota Hilux dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Toyota  marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri