Toyota corolla hybrid Araç Kiralama

Toyota corolla hybrid Hakkında

Toyota Corolla Hybrid modelleri, hem elektrikli hem de benzinli motorlara sahip kendi kendini şarj eden modellerdir. Ayrıca sürüş koşullarına bağlı olarak sadece elektrik motorunun gücünü kullanarak veya benzinli ve elektrik motorlarının kombinasyonunu kullanarak hareket edebiliyor. Yeni Toyota Corolla Hybrid'in oldukça yenilikçi ve modern bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. ilk baktığımızda, genişletilmiş piyano siyahı ızgara ve arka lambaları çevreleyen çerçeveler, Toyota'nın Japon tasarım çizgisini aşmadan daha modern bir tasarım hedeflediğini açıkça gösteriyor. Aracı tepeden tırnağa kaplayan ek detaylar, Corolla'nın eskisinden uzaklaşarak yeni döneme uygun daha iyi bir tasarıma sahip olmasını sağlıyor. Türkiye'de üretilen hibrit versiyon, Toyota'nın sadece otomobiller dünyasıyla değil, sürekli gelişen teknoloji dünyasıyla da uyumlu olduğunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor.

Toyota Corolla Hybrid Araç Kiralama

Toyota Corolla Hybrid Özellikleri

Dev Japon otomobil üreticisi  En son teknoloji ile sunulan bu yeni nesil benzinli ve elektrikli motorlar, geçerli en son standartlar doğrultusunda maliyet ve emisyon değerlerine sahiptir. Toyota Corolla Hybrid  Aracı tepeden tırnağa kaplayan ek detaylar, Corolla'nın eskisinden uzaklaşarak yeni döneme uygun daha iyi bir tasarıma sahip olmasını sağlıyor. Dış tasarımdaki yenilikçi değişiklikler tamamen otomobilin iç kısmına da yansıdı. İç mekan sade olsa da klima menfezlerindeki krom detayların ve farklı gövde renklerinde kullanılan jant aydınlatmalarının otomobili oldukça ferah ve şık gösterdiğini söyleyebiliriz Opsiyonel sayılabilecek Vision, Dream ve Flame paketlerinde kumaş döşeme standart olarak sunulurken, daha üst donanıma sahip Passion versiyonlarında deri döşeme sunuluyor. İç mekanın hem sürücü hem de yolcular için ferah ve konforlu bir sürüş için tasarlandığı söylenebilir. 

Toyota Corolla Hybrid, Dream paketinde 4,2 inç Toyota Touch 2 Edition multimedya ekranı ve daha yüksek paketlerde 7 inç sunuyor. Android Auto ve Apple CarPlay uyumluluğu ile akıllı telefonlar, Haritalar gibi belirli uygulamaları otomobille kolayca eşleştirebilir. Yalnızca Passion donanım paketinde bulunan baş üstü ekranı, kabin ön camına yansıtarak sürücüye belirli temel araç ve sürüş bilgilerini sağlar. Bu görünümün zamansız bir tasarıma sahip olduğunu dürüstçe söyleyebiliriz. Sürüş hızınız ne olursa olsun, Toyota Corolla Hybrid öndeki araçla aranızdaki mesafeyi önceden ayarladığınız orana göre koruyabilir ve mesafe azaldıkça araç otomatik olarak hızı düşürür. Mesafe tekrar açıldığında sürücüye bir şey yapmasına gerek kalmadan araç ayarlanan mesafeye ulaşana kadar hızlanmaya devam ediyor.

Toyota Corolla Hybrid Araç Kiralama

1.8 Hybrid e-CVT                                                                

  • Motor tipi: 4 silindirli benzin  manyetik tip elektrik motoru
  • Beygir Gücü: 98 hp
  • Azami hız: 180 km
  • Hızlanma 0-100 km: 11,0 saniye
  • Şehir içi yakıt tüketimi: 3,3 - 3,6 litre
  • Şehir dışı yakıt tüketimi: 3,6 - 3,9 litre
  • Ortalama  yakıt tüketimi: 3,5 - 3,9 litre
Toyota Corolla Hybrid Araç Kiralama

Toyota Corolla Hybrid Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Toyota Corolla Hybrid  yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralama yapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Toyota marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri