Skoda Octavia Araç Kiralama

Skoda Octavia Hakkında

Volkswagen Grubu'nun bir üyesi olan sevilen sedan modeli Skoda Octavia'nın segmentindeki en iyi modellerden biri olan Skoda Octavia, tasarımı ve donanımı nedeniyle ülkemizde sıklıkla rağbet görüyor.

Skoda Octavia Özellikleri?

Skoda Octavia, ülkemizde Elite, Premium, RS, Combi Scout ve Combi RS olmak üzere beş farklı donanım paketi ile satılmaktadır. Bu ekipmanla birlikte seçilebilecek üç farklı motor vardır. Skoda Octavia, ülkemizde Elite, Premium, RS, Combi Scout ve Combi RS olmak üzere beş farklı donanım paketi ile satılıyor. Bu ekipmanla birlikte seçilebilecek üç farklı motor vardır. Skoda Octavia oldukça zengin bir iç mekana sahip. İç tasarım, tıpkı Volkswagen otomobilleri gibi birçok farklı renk ve donanıma sahip.

Skoda Octavia Araç Kiralama

Skoda Octavia 2022 1.5 TSI e-TEC 150 bg. DSG motor seçeneği şehir içinde 100 kilometrede 6,1 litre yakıt tüketiyor. Şehir dışı kullanımda bu rakam 4,2 litreye düşüyor. Ortalama tüketim 4,9 litredir. 1.0 TSI e-TEC 110 hp. araçta bulunan DSG motor seçeneği, şehir içi 100 km'de 5,1 litre, şehir içi trafiğinde ise 3,8 litreye kadar yakıt tüketimine sahip. Kombine tüketim 4,3 litredir.

Skoda Octavia Araç Kiralama

Standart donanım, 19 inç alaşım jantlar, deri koltuklar, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, havalandırmalı (soğutmalı) ön koltuklar, DAB radyo, üç bölgeli klima kontrolü ve baş üstü ekranı içerir. Daha önce ekipman listesinde bulunan 12 hoparlörlü premium ses sistemi, bileşen eksikliği nedeniyle şu anda MY23 arabaları için beklemede ve sekiz hoparlörlü ses sistemi şu anda kullanımda. 10.0 inç dokunmatik bilgi-eğlence ekranı, kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto, yerleşik uydu navigasyonu, 10.25 inç dijital gösterge paneli, matris LED farlar ve LED arka lambaları içeren alt sınıflarda kapsamlı bir donanım listesinin başında yer alıyor. iç aydınlatma, anahtarsız giriş ve çalıştırma düğmesi, yağmur sensörlü silecekler, ikinci sıradaki yolcular için tablet tutucular ve sürücü kapısında Skoda'nın kendi şemsiyesi.

Skoda Octavia Araç Kiralama

Skoda Octavia Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Skoda Octavia dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Skoda  marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri