Renault Megane Araç Kiralama

Renault Megane Hakkında

Yeni Renault Megane, birçok gelişmiş özellik ve teknoloji sunan zarif ve modüler bir aile aracıdır. Öte yandan ülkemizde firmalar, devlet kurum ve kuruluşları gibi birçok firmanın ilk tercihi olmaktadır. Sürücünün dijital Techno kokpiti 10,2 inç ekranla donatıldı ve 9,3 inçlik Easy Link navigasyon ekranı navigasyon sistemlerini, sürüş yardımlarını ve Groups Multi-Sense ayarlarını bir arada sunuyor. Bu Renault serisinin motor tarafında, çeşitli benzinli ve dizel motorların yanı sıra bir de plug-in e-tech hibrit versiyonu mevcuttur. Mevcut benzinli motorlar TCe 115 ch fap, TCe 140 ch EDC Fap, TCe 140 ch fap, TCe 160 edc fap ve Blue dCi 115 ch ve Blue dCi 115 EDC dizel motorlar. 

Renault Megane Arka Görünüş

Yeni Megane'nin zarif tasarımı hem bireylere hem de profesyonellere hitap edecek. Sedan da dahil olmak üzere on gövde rengi, bu Renault otomobiline stil katıyor. Konforlu ön koltukları ve 3 yolcuyu ağırlayabilen kolay kırılabilen arka koltuğu ile iç mekanı geniş ve işlevseldir. Bagaj, koltuklar katlandığında kullanışlıdır, hacmi 563 litre ve taşıma kapasitesi 150 litredir. Yeni Renault Megane, eller serbest erişim ve başlangıç ​​kartı, çift bölgeli klima kontrolü, şeritten ayrılma uyarısı, hız işareti tanıma, ısıtmalı elektrikli dış aynalar vb. ile donatılmıştır. Çok fazla donanıma sahip olabilir.

Renault Megane Ön Görünüş

Renault Megane Özellikleri?

2016'dan beri Renault Megane klasik ama zarif bir tarz benimsiyor. Oluklu görünümü ve kapıların altındaki "oymalı" çizgiler, tasarımını zamansız kılıyor. C şeklindeki LED gündüz farlarının hoş bir görünüm verdiğini söylemeye gerek yok. Dizel motorların yanı sıra benzinli motor yelpazesi çok geniştir ve bu kompakt model her zaman kendi segmentinde en iyisidir. 

Renault Megane Yan Görünüş

Türkiye'de hâlâ yüksek talep gören Renault Megane, 2016'da dördüncü nesliyle piyasaya sürülen, keskin bir tasarıma ve sportif bir RS versiyonuna sahip genel amaçlı kompakt bir otomobil.  Renault kompakt sedan, ön/yan/perdeler, sis farları, hız sabitleyici, klima, yükseklik ve derinlik ayarlı deri direksiyon simidi, radyolu hoparlörlü ses sistemi, inç ekran ve USB/Bluetooth bağlantısı. Zen donanımı ayrıca pano algılama, geri vites radarı, şerit değiştirme uyarısı, otomatik farlar ve silecekler, otomatik klima kontrolü, 16 inç alaşım jantlar, 7 dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve 8 hoparlör içerir. En lüks versiyonlar olan GT'ler, özel eşikler veya 18 inçlik jantlarla görünümlerine özen gösteriyor. Ayrıca değiştirilmiş bir şasi ve süspansiyon, özel frenler, dört tekerlekten çekiş ve direksiyon ile yol tutuşunu koruyorlar. İç mekana gelince, ısıtmalı kepçe tipi ön koltuklar, Alcantara döşeme veya alüminyum pedallar. Bu özellikler dahil edildiğinde Megane sıfır kilometre fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir.

Renault Megane  İç Kısmı

Renault Megane Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Renault Megane dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Toyota marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri