Renault Fluence Araç Kiralama

Renault Fluence Hakkında

Renault Fluence, düşük yakıt tüketimi, ferah iç mekanı ve uygun fiyatıyla öne çıkıyor. 2009 yılında üretimine başlanan Renault Fluence, 2013 yılında üretilmiş ve çok daha modern bir görünüme kavuşmuştu. Üretildiği günden itibaren yüksek satış rakamlarına ulaşan Fluence, özellikle ülkemizde en çok tercih edilen modeller arasında yerini almıştır. Uygun bakım maliyetleri, düşük tüketim değerleri ve ucuz yedek parçaları otomobilin tercih edilme sebepleridir. Fluence, kullanılmış araba pazarında en hızlı satılan araçlardan biridir. Sade ve ergonomik iç tasarımıyla gösterişten uzak bir otomobil, fiyatına göre beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 3 farklı motor seçeneği bulunan otomobilde verimlilik ve ekonomik yakıt tüketimi değerleri ön planda tutuluyor. 

Renault Fluence 

Renault Fluence Özellikleri?

Geniş ve ferah iç mekan, sade ve ergonomik tasarımıyla öne çıkıyor. Gerekli donanım ve özellikleri sunan otomobil, rahat iç mekanıyla da yeterli konforu sunuyor. Pek çok donanım paketine sahip otomobilin en eksiksiz versiyonu olan Icon paketi, standart donanım olarak çok sayıda fonksiyon sunuyor. Xenon farlar, dijital klima kontrolü, elektronik park freni, yokuşta kalkış yardımı, anahtarsız çalıştırma, yağmur sensörü, park sensörü ve hız sabitleyici gibi donanımlar Icon'da standart olarak sunuluyor. Icon paketine ek olarak satın alınabilen Prestige opsiyon paketi ile gelen ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli katlanır aynalar, sunroof ve yarı deri döşeme gibi donanımlar otomobili çok daha konforlu ve kullanışlı hale getiriyor. 530 litre bagaj hacmine sahip Fluence, geniş kargo alanına kolay ve rahat bir şekilde mal yüklemenizi sağlar. Genel olarak sade ve işlevsel bir iç mekana sahip bir otomobil, fiyatına göre beklentileri karşılayabilir.

Renault Fluence 

Renault Fluence, düşük yakıt tüketimi, düşük bakım maliyetleri ve ikinci el pazarında hızlı satışı olan bir araç satın almak isteyenler için çok güçlü bir seçimdir.90 HP ve 200 NM torka sahip 1.5 DCI 1.5 litre dizel motor, oldukça düşük yakıt tüketimi ile öne çıkıyor. Şehir içi sürüşte 5,4 litre, şehir içi sürüşte litre yakıt tüketimine sahip olan Renault Fluence 1.5 DCI, karma kullanımda ortalama 4,5 litre yakıt tüketiyor. Araba 13 saniyede 180 km hızlanıyor. 110 hp versiyonu 11,5 saniyede 100 km/s hıza ulaşıyor.

Renault Fluence 

 Mevcut seçenekler arasında en popüleri olan 1.5 DCI motor, dayanıklılığı ve sağlamlığıyla yıllar içinde kendini kanıtlamıştır. 1.6 Benzin 1.6 litre benzinli motor 110 hp güce ve 151 NM torka sahiptir. 0-100 km hızlanmasını 11,7 saniyede gerçekleştiren araç, 183 km azami hıza ulaşıyor. Otomobilin yakıt tüketim değerleri şehir içi sürüşte 8,8 litre, şehir içi kullanımda 5,3 litre ve karma kullanımda ortalama 6,5 ​​litre yakıt tüketiyor. 1.6 DCI Fluence ailesinin en güçlü versiyonu olan 1.6 DCI, 130 beygir güç ve 320 NM tork üretiyor. Renault Fluence 1.6 DCI, 0-100 km'den 9.8 saniyede hızlanıyor ve maksimum 210 km hıza ulaşıyor. Şehir içi sürüşte 4,8 litre ve şehir içinde 3,6 litre yakıt tüketirken, araç karma kullanımda ortalama litre yakıt tüketiyor. Yüksek performansıyla öne çıkan otomobil, EDC vites kutusu seçeneği ile oldukça konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

Renault Fluence Araç Kiralama

Renault Fluence Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla  Renault Fluence dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden  Renault marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri