Renault Clio Sport Tourer Araç Kiralama

Renault Clio Sport Tourer Hakkında

Her zaman cesur bir tasarım markası olan Renault, Clio'da yeniden Fransız zarafetini konuşturmayı başardı. Ayrıca SW gövdesine rağmen sportiflik kattı.Renault Clio Sport Tourer'da Ekran iyileştirme ve kullanılabilirlik. Ayrıca yuvarlak ve kullanımı oldukça zor olan hava menfezleri de değişmesini beklediğimiz detaylardan. Renault Clio Sport Tourer 1/5 Renault Clio Sport Tourer Clio, küçük sınıflarda kişiselleştirme sunan ilk modellerden biridir. Yani yollarda pek çok farklı Clio görmek mümkün. Bu özelleştirme seçeneği Clio station modelinde de kullanılabiliyor. 

Renault Clio Sport Tourer Yan Görünüş

Bu özellik ile yaşam alanını tam istediğimiz gibi tasarlamak mümkün ancak standart donanımlarda da bir artış bekliyoruz. Geniş dingil mesafesi sayesinde hem ön hem de arkada bol miktarda yaşam alanı sunan direksiyon simidi, Clio ST'nin iç mekanının en göze batan olumsuzluklarından biridir. Ne yazık ki, uymayan bir simit aynı zamanda ucuz bir görünümdür. SW gövdesi sayesinde arkada son derece kullanımı kolay ve geniş 5 litrelik bagaja sahip olan Clio, arka koltukların kolay katlanması sayesinde uzun yükleri rahatlıkla taşıyabiliyor. 

Renault Clio  Sport Tourer Özellikleri

Renault Clio, geniş motor seçenekleri nedeniyle çok popüler. Ülkemiz için ideal motor kombinasyonlarına sahip bir arabanın en popüler cihazı herkesin bildiği gibi dizel otomatiktir. Ancak bu araç, oldukça iddialı benzinli motoru ve EDC çift kavramalı otomatik şanzımanı ile testimize yabancıydı. Benzinli motorları sevenlerin bu aracı seveceğine inanıyoruz. Çünkü matematiksel olarak baksak bile benzinli motorun oldukça iyi verileri var. Nasıl? 1197 cc turbo benzinli silindirli motor 5000 devirde 120 beygir güç üretiyor. 2000 rpm'den itibaren 205 Nm'lik bir tork mevcuttur. 6 vitesli çift kavramalı şanzımanla eşleşebilen motorun performans verilerini beğendik. Beyan edilen fabrika verilerine göre maksimum 192 km/s hıza ulaşıyor ve 0-100 km/s hızlanmasını 9.2 saniyede gerçekleştiriyor. Performansı seven ancak bir aile arabasına ihtiyaç duyan sürücüler için mükemmel özelliklere sahiptir. 

Renault Clio Sport Tourer Yan ve Arka Görünüş

Yaptığımız ölçümler sırasında bu performans rakamlarına zorlanmadan ulaşabildiğini gösterdi. Esas olarak esneklikleri nedeniyle takdirimizi kazandı. EDC şanzımanın hızlı tepki vermesi ve yumuşak vites geçişleri sayesinde konfor seviyesi de yükselmiş. Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 hp Teknik veriler Motor: 1,2 lt Motor kapasitesi: 1197 cc Silindir sayısı: Maksimum güç: 120 hp Maksimum tork: 205 Nm Performans verileri 0-100 km/s Hızlanma: 19,2 km/s s Frenler Ön: Disk havalandırma Arka: Disk Renault Clio Sport Tourer Yakıt tüketimi Miktar Yakıt türü: Benzin Şehir: 6,8 lt/100 km Şehir: ,5 lt/100 km Karışık: 5, lt/100 km Test : 6,5 lt/100 km CO2 emisyonu : 120 g/km Boyutlar Uzunluk: 267 mm Genişlik: 1732 mm Yükseklik: 1 75 mm Dingil mesafesi: 2589 mm Bagaj hacmi 5 l Yakıt deposu: 5 lt Boş ağırlık: 1270 R5 10 kg 

Renault Clio Sport Tourer İç Kısmı

Renault Clio Sport Tourer Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Renault Clio  Sport Tourer benzin yada dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Renault marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri