Renault Captur Araç Kiralama

Renault Captur Hakkında

Clio modelinde kullanılan CMF-B platformu üzerinde tasarlanıp üretilen Renault Captur karşılıyor bizi. Tasarım değişiklikleri ile daha kaslı görünüyor. Kaslı görünümden dolayı jantın boyutu ve çapı ne kadar büyütülmüşse, o kadar da bir tasarım çabası değildir. Selefi ile karşılaştırıldığında, yeni Captur'un dingil mesafesi ve uzunluğu arttı. Belki de gördüğümüz büyük değişimin sırrı budur. RENAULT CAPTUR, kullanıcı dostu özelliklerden ödün vermeden şaşırtıcı bir şekilde yeni teknolojilerle donatılmıştır. Güncellenen sürüm, Captur'un en önemli özelliklerinden biri olan iki tonlu özelleştirme özelliklerini de içeriyor. 30'dan fazla kompozisyon ile kullanıcılar kişisel zevklerini otomobilin tasarımına yansıtabilir. Panoramik cam tavanı da iç mekana aydınlık veren bir seçenek olarak tercih edebilirsiniz.

Renault Captur Araç Kiralama

Renault Captur Özellikleri?

Renault Captur, yeni Renault markası için yeni far tasarımının başlangıcı olarak görülüyor. "Pure Vision" teknolojisi tamamen güvenlidir ve aynı zamanda tasarıma katılımı artırır. Renault Captur Interval 1.5 DCI EDC modeli, Clio modelinden daha büyük bir araba almaya hazır olan kullanıcılar için ideal bir otomobil. Konsolda yeni kapı camları, yeni tekerlek, tek ekran ve plastik kalitesi kendini hissettiriyor. Son teknoloji multimedya ekran tasarımı. Aynı zamanda kabin yalıtımı da iyileştirildi. Araba çok daha sessiz ve sakin sürüşleri beraberinde getiriyor. Engebeli yollarda süspansiyon, bırakın küçük bir SUV'u, belirli alanlarda keyifli bir sürüş sağlar. Captur dokunmatik ekran, ikon ve outdoor olmak üzere üç farklı seçenekte kullanılabiliyor. Cam tavan isteyenler Icon ve Outdoor versiyonlarını satın alıyor.

Renault Captur Araç Kiralama

Renault Captur, R-Link, Media Nav Evolution ve RandGo olmak üzere üç multimedya sistemiyle kullanılabiliyor. Sistemler bluetooth, navigasyon, destek sistemlerinin yönetimi gibi sürüşü kolaylaştıran ve mümkün kılan teknolojilere sahiptir. Gelişmiş Sürüş Yardımı (ADAS) için Captur park sensörü ve geri görüş kamerası gibi yeni, daha güvenli ve daha rahat sürüş özellikleri mevcuttur. Renault Captur'un kaputunun altında Renault'nun dünyaca ünlü 1.5 Dci motoru bulunuyor. En iyi kombine seçenek olan EDC, otomatik şanzımanla sürüş keyfini en üst düzeye çıkarır. EDC sayesinde Captur daha az yakıt tüketiyor ve aynı zamanda emisyonları da azaltıyor. Renault Captur'un 1.5 litrelik ünitesi 90 beygir güç üretiyor. turboşarjlı dizel motor. Güncellenen motor sayesinde düşük devirlerde oldukça verimli. 1.750 rpm'de başlayan 220 Nm'lik bir tork, 4.000 rpm'de maksimum güç verir. Captur'un maksimum hızı saatte 170 kilometredir. Bu değer küçük gibi görünse de Captur bir şehir arabası. Captur şehir içinde düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı ile tanınır. 

Renault Captur Araç Kiralama

Renault Captur'un yakıt tüketimi 100 kilometrede sadece 5,0 litre. Güvenlik donanımı Renault Captur 1.5 DCI EDC Renault'nun başarılı bir güvenlik markası olduğunu biliyoruz. Birkaç modelinde beş yıldıza sahip olan Fransız markası Euroncap, 2013 yılında en iyi kaliteyi aldı. Güncellenen sürüm test edilmedi. Euroncap koşullarının artık daha zor olmasına ve yönetim destek sistemlerinin vurgulanmasına rağmen, Captur'un beş Eurocap yıldızı kazanabileceğine inanıyoruz. Captur, en heyecan verici araçlar arasında değildir ve güncellemeleri desteklemez. Ancak yolculuğun güvenli ve konforlu olduğu söylenebilir. Süspansiyon amortisörleri iyi, Clio tabii ki Rs değil. Bu araçtan her kullanıcının beklentileri farklı ise. Kısacası yol tutuş ve frenlerin yanı sıra sürüş konforu da bu tarz kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Renault Captur 1.5 dCi EDC Teknik veriler Yakıt tipi Dizel Şehir içi yakıt tüketimi: 4,6 lt/100 km Şehir dışı yakıt tüketimi: 3,6 lt/100 km Ortalama tüketim: 3,9 lt/100 km 60 lt CO2 emisyonu: 103 g/km Renault Captur Motor kapasitesi Motor kapasitesi: 1461 cc 0-100 km/s Hızlanma: 13,5 s Azami hız: 170 km/s Ön frenler: Fan diski Arka frenler: Kampana Renault Captur Boyutlar Uzunluk: 4122 mm Genişlik: 1778 mm  : Yükseklik : 1556 mm Dingil mesafesi: 2606 mm Renault Captur Bagaj kapasitesi: 55 lt Yakıt deposu kapasitesi: 45 lt Boş ağırlık: 120 kg Lastik boyutu: 205/55 R17

Renault Captur Araç Kiralama

Renault Captur Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Renault Captur Benzin yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Renault marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri