Peugeot Rifter Araç Kiralama

Peugeot Rifter Hakkında

Fransız otomobil üreticisi Peugeot, ülkemizde aktif olarak birçok farklı modele sahip araç satışı yapan birkaç firmadan biridir. Özellikle son yıllarda satışa sunulan SUV, sedan ve ticari araç modelleri araç isteyenleri memnun etmeyi başarıyor. Peugeot, sattığı otomobillere pek çok farklı donanım ve özellik eklemektedir. Peugeot Rıfter markasına bakacak olursak ilk olarak 2019 yılında satıldığını görebiliriz. Fransız marka aracı kısa sürede birçok ülkeye ihraç etmeyi başarmıştır. Bu nedenle, Rifter yıllar içinde birçok farklı geliştirme ve yükseltme geçirdi. Bugün satılan Rifter modelleri, modelin 2. neslidir. Peugeot, kullanıcıları için en iyi ve en fonksiyonel ticari araçları üretmeye çalışmaktadır. 

Ticari araçların en önemli özelliklerinden biri olan aracın boyutlarına baktığımızda Rifter modelinin rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlı olduğunu görmekteyiz. Camlı olarak satılan Peugeot Rifter modelleri 4403 cm uzunluk, 1848 cm genişlik ve 1879 cm yüksekliğe sahip. Bagaj da 775 litredir. Böylece Peugeot, alıcılara geniş bir depolama ve kargo alanı sunuyor. Ayrıca ticari araç 5 kapılı olduğu için farklı şekillerde onlarca yük ve ürünü rahatlıkla yerleştirebilmektedir. Peugeot Rifter motor seçeneklerine baktığımızda karşımıza hemen dizel ve tek motor çıkıyor.

Peugeot Rifter 

Peugeot Rifter Özellikleri?

Peugeot Rifter, motor versiyonuna ve araç donanımına göre değişiklik gösteriyor. Yakın zamanda tek motorlu bir varyant sunan Peugeot Rifter'in motor çeşitlerine baktığımızda, 1.5 BlueHDI StartandStop Long dizel, 101 hp buluyoruz. Bu motorun 132 beygirlik versiyonu da var. Bu motor bloğu hemen hemen tüm Peugeot ticari araçlarında, SUV'lerde ve sedanlarda kullanılmaktadır. Rifter modelinin motor varyantlarına bakacak olursak yüksek torku ve kabul edilebilir beygir gücü araçlarda artı olarak sıralanıyor. 

Peugeot Rifter 

Peugeot Rifter'in güçlü ve dayanıklı motoru, rakiplerine göre mükemmel bir yük kapasitesine sahiptir. Böylece şehir içi ve kırsal yollarda sürücüyü veya yolcuları yormaz. Ayrıca Rifter, "Active, Allura, Active PRO ve GT" araç donanım paketleri sayesinde birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Donanım paketleri yolcu güvenliği ve konforunda doğrudan farklılık gösterir. Ticari araçlarla ilgili bir diğer önemli konu da yakıt tüketimidir. Peugeot Rifter modelinin yakıt tüketimine bakacak olursak yakıt tüketiminin 100 kilometrede sadece 4,2 litre olduğunu görüyoruz. Bu yakıt ekonomisi değeri, Rifter'in en olumlu özelliklerinden biridir.

Peugeot Rifter

Peugeot Rifter Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Peugeot Rifter dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Peugeot  marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri