Peugeot 508 Araç Kiralama

Peugeot 508 Hakkında

Fransız Peugeot, otomotiv endüstrisindeki en başarılı otomobil markalarından biri haline geliyor. Peugeot 508 modeli, markanın en popüler araçlarından biridir. Peugeot ilk olarak 2010 yılında 508 üretimine başlamıştır. Bugün satılan Peugeot 508 modelleri, modelin 9. neslidir. Bu araba, şık ve sportif tasarımı nedeniyle araba sahibi olmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu zarif tasarımlı gövdenin yapısına ve boyutlarına baktığımızda 4750 cm uzunluğa, 1859 cm genişliğe ve 1403 cm yüksekliğe sahip olduğunu görüyoruz. Böylelikle Peugeot 508'in boyutları diğer markaların sedan modelleriyle benzerlik gösteriyor. 87 litrelik kargo hacmi, yolcu ve sürücü için hem geniş bir depolama alanı hem de geniş bir yaşam alanı sunuyor. Ayrıca araç kapılı sedan olduğu için oldukça başarılı bir iç konfora sahip. Bu otomobil, farklı motor seçenekleri ve donanım paketleri ile otomobil sahibi olmak isteyenlere konfor sunuyor. Araç sahibi olmak isteyen kişiler kendi istek ve ihtiyaçlarına göre 508 modelini tercih edebilirler.

Peugeot 508 

Peugeot 508 Özellikleri?

Peugeot 508 motor seçeneklerine baktığımızda karşımıza ilk olarak dizel ve benzinli motor çıkıyor. Motor çeşitleri, yakıt türüne göre değişir. Peugeot 508'in 3 farklı motor versiyonu bulunuyor. Bu motor versiyonları sırasıyla 1.6 Puretech, benzinli, 225 hp - 1.5 BlueHDI, dizel, 130 hp - 1.6 Puretech, benzinli, 180 hp'dir. Satılan tüm modeller otomatik şanzımanla donatılmıştır. Böylece sürücüye şehir içi ve kentsel alanlarda pratik sürüş imkanı sunar. Ayrıca satılık araçlar farklı donanım ve özelliklere sahiptir. Peugeot 508 modelleri Prime, GT Line, Allure, GT ve GT Selection olmak üzere toplam 5 farklı donanıma sahiptir. Her modelin özellikleri sayesinde kullanıcılar farklı sürüş deneyimleri yaşıyor. 

Peugeot 508 

Peugeot 508 fabrika yakıt tüketim değerlerine bakacak olursak aracın yakıt tüketiminin ekonomik olduğunu fark ederiz. En düşük yakıt tüketimine sahip Peugeot 508 motorlu versiyon 1.5 BlueHDI modeli, dizel, 130 bg. Bu model 100 kilometrede ortalama 3,8 litre mazot tüketiyor. Peugeot 508'in en yüksek yakıt tüketimine sahip motor versiyonu 225 bg'dir. 1.6 Puretech, benzinli model. Bu model 100 kilometrede ortalama 5,7 litre benzin tüketiyor. Böylece araçların performanslarına ve motor kapasitelerine bakıldığında yakıt tüketimlerinin düşüktür.

Peugeot 508 

Peugeot 508 Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Peugeot 508 dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Peugeot marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri