Ordu Araç Kiralama

Ordu

Ordu Hakkında

Ordu

100 km uzunluğundaki sahil şeridi ve 30'dan fazla kumsalı ile Karadeniz'in tatil cennetlerinden biri olan Ordu, antik çağlardan bu yana önemini kaybetmeyen heyecan verici bir liman kentidir.

Ordu Hakkında Kısa Bilgi?

Ordu, Karadeniz'in orta ve doğu kesiminde Samsun ve Giresun arasında yer alır. Ordu, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz bölgesinin orta ve doğusunda yer alan bir ildir. Bağlı olduğu Trabzon'dan 1920'de ayrılmış ve Nisan 1920'de il statüsü almıştır. Sosyal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra bol ormanları ve ovaları, dağları, vadileri, şelaleleri ve kumsalları ile çok daha fazla doğal güzellik bulunmaktadır. Her sezon çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği ordu, köklü tarihi ile göz dolduruyor. Yürüyüş, yamaç paraşütü, avcılık ve kampçılık gibi doğa sporları için de en ideal yerlerden biridir.

Ordu Araç Kiralama?

Uzun, temiz kumsalları, tarihi güzellikleri ve dünyaca ünlü fındıkları ile Ordu, hemen her yıl çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Eğer Bir iş gezisi yapmak veya aile ve arkadaşlarını ziyaret etmek gibi bir planınız var ise arabakirala.com.trbir araba kiralayabilir ve çevredeki kasabaları rahatça gezebilirsiniz. Ordu uygun fiyatlı araç kiralama için arabakirala.com.tr hızlı arama yapabilir, şehri konforlu bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Ordu Gezilecek Yerler?

  • Mimari Yapılar
  • Müzeler
  • Göller
  • Tarihi Mekanlar
  • Parklar
  • Dini yapılar
  • Yaylalar 


Ordu Karadeniz bölgesindeki birçok şehre ve Trabzon'a yakındır. Trabzon-Ordu arası mesafe 180 kilometredir. Burada araç kiralama seçeneklerini kullanarak Ordu'dan Trabzon'a çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Şehre hem karayolu hem de uçakla ulaşım sağlanmaktadır. Uçakla gitmeyi tercih ederseniz Ordu Giresun Havalimanı'ndan istediğiniz yere ulaşmak için araç kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz

Ordu geziniz sırasında ziyaret etmeniz gereken birçok turistik yer bulunmaktadır. Boztepe, Paşaoğlu Konağı, Taşbaş Kilisesi, Yason Burnu, Bolaman Kalesi, Perşembe ovası, Çarşamba yaylası, Ulugöl, Çiseli Şelalesi, Gaga Gölü bu yerlerdir. Ordu'nun güzelliklerini yakından görmek için araç kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Ordu Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery