Opel Mokka Araç Kiralama

Opel Mokka Hakkında

2021 Opel Mokka'nın aslında markanın yeni tasarım dilini beraberinde getiren model olduğu söylenebilir. Çünkü yeni Moka'nın önü, logo, ızgara ve farların tek bir çerçevede bir bütün olarak ele alındığı "Visor" adı verilen bir tasarıma sahip. Bu tasarımı yeniden tasarlanan diğer Opel modellerinde de görüyoruz ve görmeye de devam edeceğiz.

Opel Mokka Özellikleri?

Opel Moka 2021'in içi, aynı çerçeveye yerleştirilmiş iki büyük ekranla birleştirilmiştir. Clean Dashboard olarak adlandırılan bu yeni nesil dijital kokpit, 2021 Opel Moka'da ilk kez karşılaştığımız özelliklerden biriydi. Dikey havalandırma çıkışları arasındaki bu panel, 12 inçlik bir dijital ekran ve daha yüksek donanımlarda 10 inçlik bir bilgi-eğlence sisteminden oluşuyor. Klima ayarlarının fiziksel butonlar ile yapıldığı alanda kablosuz şarj bloğunun yanı sıra parlak siyah ve krom detaylar dikkat çekiyor.

Opel Mokka araç kiralama

PSA Group'un CMP platformu üzerine inşa edilen 2021 Opel Mokka, .4150 mm'lik tampondan tampona uzunluğuyla önceki modelden 125 mm daha kısa. Buna rağmen, kompakt crossover'ın dingil mesafesi bir öncekine göre 2 mm arttı. 350 litre bagaj hacmi sunan yeni Mokka, bir önceki nesle göre sadece 6 litre bagaj kaybetmiş. 10 mm daha geniş olan yeni Mokka'nın selefinden 120 kg daha hafif olduğunu da belirtmek gerekir. Yeni Opel Mokka, Türkiye'de Elegance, GS Line ve Ultimate donanım seviyeleriyle sunuluyor. Kaputun altında ise 130 beygir güç üreten 1.2 litrelik turbo benzinli motor yer alıyor. Söz konusu motor, bir AT8 otomatik şanzımanla eşleştirildi. 

Opel Mokka araç kiralama

2021 Opel Moka'nın tamamen elektrikli bir versiyonu da var ancak bunun için henüz kesin bir tarih belirlenmedi ve çalışmalar devam ediyor. Ancak elektrikli Mokka-e'yi ülkemizde görmek 2022'nin ikinci yarısında olacak gibi görünüyor. 2021 Opel Mokka Elegance Paketi'nde 17 inç alaşım çift kollu elmas kesim jantlar, full LED farlar ve LED stop lambaları, 7 inçlik dijital gösterge paneli, 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, anahtarsız giriş ve çalıştırma, geri görüş kamerası, çarpışma. acil durum fren sistemi gibi uyarı ve aktif cihazlar. Mokka GS Line paketine ek olarak öne çıkan özellikler arasında 18 inç jantlar, iki renkli tavan, kör nokta uyarı sistemi, otomatik katlanan yan aynalar ve hafif alaşım spor pedallar yer alıyor. Mokka Ultimate, Alcantara koltuk döşemesine, 12 inç dijital gösterge ekranına, 3D navigasyon destekli 10 inç Multimedia Navi Pro ekrana, LED matrix ışıklara, ısıtmalı koltuklara, uyarlanabilir hız sabitleyiciye ve şerit yardımına sahiptir.

Opel Mokka araç kiralama

Opel Mokka Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Opel Mokka Benzin yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralama  yapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Opel marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri