Opel Crossland Araç Kiralama

Opel Crossland Hakkında

Crossland, Alman otomobil üreticisi Opel'in en başarılı SUV modellerinden biridir. Ayrıca Opel Crossland, tasarım ve teknik özellikler açısından SUV dünyasının en uygun fiyatlı araçlarından biridir. Alman üretici, otomotiv endüstrisinde uzun bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle uzun yıllardır çok verimli ve çeşitli araçlar üretmektedir. Opel Crossland, ülkemizdeki en popüler araçlardan biridir. Bu, uzun bir araca sahip olmanın ana avantajlarından biridir. 

Alman otomobil üreticisi Opel'in satışa sunduğu Crossland modelinin isim plakasına baktığımızda şaşırtıcı bilgilere ulaşıyoruz. İlk olarak 2020 yılında Opel, çok sevilen Crossland modelini ilk kez piyasaya sürdü. Bugün satışa çıkan yeni Crossland modelleri, aracın ikinci nesli. SUV olarak adlandırılan Opel Crossland, rakiplerine göre bir takım avantaj ve dezavantajlara sahip. Öncelikle Opel Crossland'ın boyutlarına baktığımızda 217 cm uzunluğunda, 1967 cm genişliğinde ve 1605 cm yüksekliğinde olduğunu görüyoruz. Ayrıca bir SUV'un en önemli yönlerinden biri olan bagajına bakarsanız Opel Crossland'ın 410 litrelik bagajı rakiplerine göre oldukça uygun. Yani araçtaki depolama alanının, yolcu ve sürücü koltuklarının benzer araç modellerine göre çok geniş olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca 5 kapısı olduğu için arkadaki yolcuların yolculuk deneyimi daha da konforlu. Opel Crossland modeli için motor seçeneklerine bakacak olursak 2 adet motor seçeneği satışa sunuluyor. Bu motorlar 1.2 turbo, benzinli, 130 hp ve 1.5 D turbo, dizel, 120 hp'dir.

Opel Crossland

Opel Crossland Özellikleri?

Yeni Opel Crosslands fiyatları aracın motor seçimine göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca aracın sürüş keyfini, konforunu ve güncelliğini artıran en önemli noktalardan biri de aracın donanım paketidir. Crossland donanımına baktığımızda ise Essentias, Elegance ve Edition paket seçeneklerini buluyoruz. Donanım paketleri ve motor seçenekleri ile öne çıkan Opel Crossland, donanım paketine göre değişiklik gösterse de müzik sistemi, yol yardım sistemleri, güvenlik sistemleri, konfor donanımları ve birçok farklı fonksiyona sahip Opel Crossland modelleri ile karşımıza çıkıyor. Opel'in son yıllardaki en önemli aracı  Crossland, onu siz ve yolcularınız için çok konforlu ve güvenli kılan birçok farklı özelliği bünyesinde barındırıyor. 

Opel Crossland

Crossland modellerinin benzersiz özellikleri sayesinde kullanıcılar farklı sürüş deneyimleri yaşıyor. Ayrıca araç alırken en çok dikkat edilen konulardan biri de yakıt tüketimidir. Opel Crossland'ın fabrika tüketim verilerine bakarsanız, 1.5 D Turbo versiyonu, dizel, 120 hp. 100 kilometrede yalnızca 3,9 litre yakıt tüketir. 1.2 Turbo, Benzinli, 130 hp versiyonuna bakarsanız, otomatik versiyonlar 100 kilometrede sadece 4,7 litre ve otomatik şanzıman ile 4,9 litre yakıt tüketiyor. Motor seçeneklerinden yakıt, vites ve motor performansına bakacak olursak oldukça ekonomik bir model olduğunu görebiliriz. Ancak Crossland'ın ortalama yakıt tüketimi, motor seçeneklerine ve şanzıman tipine göre değişiklik gösteriyor. Aracın yakıt tüketimi sürücüye ve yol koşullarına bağlıdır.

Opel Crossland Araç Kiralama

Opel Crossland Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Opel Crossland benzin yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Opel  marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri