Opel Corsa Araç Kiralama

Opel Corsa Hakkında

Opel Corsa, otomotiv sektöründe başarısını yıllar içinde sektöre kazandırdığı çeşitli markalar ve yeniliklerle kanıtlamış Alman mühendisler tarafından üretiliyor. Opel Corsa, bugün yollardaki en yaygın arabalardan biridir. Kompakt tasarımı sayesinde Corsa gerçek bir şehir otomobilidir. Yakıt ekonomisi, sürüş konforu ve sürüş menzili avantajları sayesinde her gün dur kalk trafikte saatler geçiren ve aynı zamanda park yeri için birbiriyle yarışan sürücüler için birebir. Aynı segmentteki diğer arabalara göre daha uygun fiyatlı olması da cabası…

Opel Corsa Araç Kiralama
Opel Corsa Yan Görünüş

Opel Corsa Özellikleri

Opel Corsa'nın tasarımı yıllar içinde önemli değişikliklere uğradı. Bugün yeni Opel Corsa'lar zarif tasarımları ve kompakt yapıları ile dikkat çekiyor. Bu zarafeti takdir eden sürücüler için tasarlanan "Black Edition", yakın zamanda Corsa'nın görünümünü bir adım öteye taşıdı. Bu kapsamda uyumlu siyah tavanı, özel tasarım jantları, renkli iç ve döşemeleri ile arabanızı yeniden yaratabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan koltuk ve direksiyon simidi ve geniş açılır tavanlar sayesinde aracınızın şıklığına biraz konfor ve ferahlık katabilirsiniz. Yeni Opel Corsa'nın geri görüş kamerası "Black Editions" modellerinde standarttır. Bu kamera sayesinde aracınızın çevresini çok daha rahat görebilirsiniz. Geri görüş kamerası, özellikle park halindeyken sürücüye büyük rahatlık sunuyor.

Opel Corsa Ön Görünüş

Opel Corsa büyük şehir arabası dedik. Opel mühendisleri de bunun farkında, bu nedenle Corsa'lar büyük şehirlerdeki yoğun trafik için giderek daha uygun hale geliyor. "Kent Modu" bu yönde atılmış bir adımdır. Hıza duyarlı elektrikli servo direksiyon ile bu sistem, sürücülerin park ederken veya düşük hızlarda fazla çaba harcamadan küçük dokunuşlarla direksiyon kontrolünü sürdürmelerini sağlar. Böylece yakıttan da tasarruf edilmiş olur. Opel Corsa incelemelerinde öne çıkan bir diğer özellik ise aracınızın değişen hava koşullarına otomatik olarak uyum sağlamasını sağlayan, sürüş kalitesini ve konforunu artıran teknoloji paketi. Örneğin hava yağmurlu ise silecekler otomatik olarak çalışır. Ayrıca, çevredeki ışık yeterli olmadığında arabanız farları otomatik olarak yakar. Ayrıca gece dikiz aynaları otomatik olarak karardığı için arkanızdaki aracın farları da sizi rahatsız etmiyor.

Opel Corsa Ön Ve Yan Görünüş

Opel Corsa Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Uygun fiyatlarla Opel Corsa benzin yada dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Opel marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri