Nissan Qashqai Araç Kiralama

Nissan Qashqai Hakkında

Masujiro Hashimoto, Nissan'ı 1911'de Kwaishinsha Motor Car Works olarak kurdu. Üç yıl sonra şirket, adını üç yatırım ortağının soyadından alan ilk otomobili DAT'ı üretti. Nissan, 1920'lerde birçok isim değişikliği geçirdi ve Nissan Motor Company adı ilk kez 1934'e kadar kullanıldı. Nissan birçok ülkede yaygın olarak tanınmaktadır ve geniş bir model yelpazesine sahiptir. Motor birçok duruma göre seçilmelidir. Örneğin, bir SUV modelini ve bir SUV'un yerden yükseklik gibi birçok özelliğini seviyorsanız, ancak yüksek performanslı arazi motorları gibi yakıt tüketen, ağır ve pahalı bir motor seçeneği istemiyorsanız, o zaman Kompakt SUV tam size göre.  Kompakt SUV'lerin öncüsü Nissan Qashqai, size istediğiniz görünümü verir ve şehir içinde konforlu bir şekilde sürüş yapmanızı sağlar. Bu arada Nissan, SUV'ler ve şehir arabaları sunar ve kompakt SUV'ler de bütçe dostudur.

Nissan Qashqai 

Nissan Qashqai  Özellikleri?

Nissan Qashqai, 2007 yılında bir spor hizmet aracı olarak piyasaya sürüldü. Bu sene böyle bir model görülmedi, bu yeni tasarım çok ilgi gördü. Otomobil pazarında çok tartışılan bu modelin adı, kompakt bir SUV gibi bir sınıflandırma aldı. Kalabalık bir grup beğenirken, olmuyor diyen bir grup var, kopyalanamaz. Ancak Qashqai'yi sürdükten sonra, Nissan'ın sektördeki eksik parçayı değiştirdiği anlaşıldı. Qashqai, şehir içi kullanıma hazır donanım ve performansı arazi görünümüyle birleştiriyor. Bu kompakt SUV modeli, Avrupa'da ve diğer büyük otomobil pazarlarında çok popüler oldu ve yıllar içinde satıldı. 

Nissan Qashqai 

Nissan Qashqai bir arazi aracı değil, dört tekerlekten çekişli bile değil, ancak dış görünümünde bir SUV hatları var. Nissan Qashqai üç farklı motor seçeneği sunuyor; 1.3 DIG-T, benzinli, 158 beygir. motor, 1.3 DIG-T, benzin, 160 beygir. ve 1.5 DCI, dizel, 115 hp. mevcut. Nissan Qashqai, 1.3 DIG-T, benzinli, 158 hp ve 1.3 DIG-T Eco, benzinli motor 160 hp, konfordan ödün vermeden her yolculuğu yapabilirsiniz. Veya dizel motor istiyorsanız, 1.5 DCI motor, dizel, 115 hp seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ek olarak, Nissan Qashqai otomatik şanzıman sunuyor. Ayrıca Nissan Qashqai, beyaz, açık koyu kırmızı, siyah, lacivert, mavi ve metalik gümüş grisi ve kahverengi gibi çeşitli renk seçenekleriyle sunuluyor. Nissan Qashqai, güvenlik ve kaliteden ödün vermeden birçok özelliği bir araya getiriyor.

Nissan Qashqai   Araç Kiralama 

Nissan Qashqai  Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Nissan Qashqai benzin yada dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Nissan marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri