Mercedes Vito Araç Kiralama

Mercedes Vito Hakkında

Alman Mercedes-Benz markası uzun süredir var ve otomotiv endüstrisinde lüks ve çok yönlü araçlara öncülük etmeye devam ediyor. Şirket 90 yılı aşkın bir süre önce 28 Haziran 1926'da kuruldu. Gottlieb Wilhelm Daimler bir Alman endüstriyel tasarımcıydı ve içten yanmalı motorların ve ilk otomobillerin geliştirilmesinde öncülerden biriydi. Ayrıca sıvı yağla çalışan yüksek hızlı bir motor icat etti. Başka bir mucit olan Wilhelm Maybach ile birlikte çalıştı ve ortaklıklarını Diamler Motors Corporation adlı bir anonim şirkete dönüştürdüler. İlk arabaları 1892'de satıldı. Karl Benz, yine Almanya'dan bir motor tasarımcısı ve araba mühendisiydi. 1885'te Benz, birçok kişi tarafından dünyanın ilk pratik arabası olarak kabul edilen Benz Patent Motorcar'ı yarattı. 

Benz Patent Motorcar'ın işlevselliğini desteklemek için, Benz'in eşi Bertha yeni arabayı 66 millik bir yolculuğa çıkardı. Yolculuk sırasında kendi tamircisi gibi bile hareket etti. Benz'in şirketi Benz and Cie, 1889 ile 1899 yılları arasında katlanarak büyüdü. Diamler Motors Corporation ile Benz and Cie arasındaki bir rekabet döneminin ardından Gottlieb Diamler ve Karl Benz şirketleri güçlerini birleştirdi ve 1926'da ilk Mercedes-Benz araçları üretildi. Mercedes-Benz, 1926'da kuruluşundan bu yana çok yol kat etti.1996 yılında dünya pazarına sunulan Mercedes-Benz Vito, 1997 yılında Türkiye'de satılmaya başlandı. 1997'den bu yana 25 yıldır üç farklı nesilde satılan Mercedes-Benz Vito, her zaman konforun yıldızı oldu. 25 yıllık bu serüvende Mercedes-Benz Vito, yarım koltuklu "Panel Van" ve "Mixto" tipleriyle ticari araç dünyasını sadece bir "Minibüs" olarak değil, bir ticari araç olarak da şekillendirdi.  

Mercedes Vito Ön Görünüş

Mercedes Vito Özellikleri?

Mercedes-Benz, Türkiye'de Vito makyaj ürününü piyasaya sürdü. Yeni güncellenen Vito artık iş ihtiyaçlarınız için hazır. Vito, Van, Mixto veya Tourer kılığına girebilir. Dış cephe değişiklikleri, Vito'nun artık kromlu veya kromsuz revize edilmiş bir ızgaraya ve isteğe bağlı Aktif Fren Yardımı ve Sürücü Yardım Paketi ile boyalı tamponlara sahip olmasıyla incelikli. İç mekanda, koltuk minderinde ve sırtlığında görülebilen beyaz çizgili desenli yeni "Caluma" döşeme bulunuyor. Vito'nun türbin benzeri havalandırması artık V Serisininkine çok benziyor. 

Mercedes Vito Yan Görünüş

Piyano cilalı ön panel kaplaması, havalandırma için hazır bir kapak da içeren ek bir paketle birlikte sunuluyor. Vine ayrıca güçlü bir su geçirmez zemin kaplaması ile donatılmıştır. Bilgi-eğlence açısından, Vito'da Bluetooth işlevine sahip temel Audio 10 dijital radyo sunuluyor, ancak Apple CarPlay ve 7 inç dokunmatik ekranlı Android Auto işlevlerine sahip yeni Audio 30 ve Audio 40 bilgi-eğlence sistemleri de mevcut.  

Mercedes Vito Arka Görünüş

Aracın motor seçeneklerine baktığımızda karşımıza iki farklı motor seçeneği çıkıyor. Mercedes-Benz Vito Kombi için motor seçenekleri 1.8 11 CDI Uzun, dizel, 136 hp'dir. ve 2.0 11 CDI Ekstra Uzun, dizel, 136 hp. Genel olarak tüm minibüs modellerinde manuel ve otomatik vites seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca minibüs şoförleri ve minibüs sahipleri için en önemli ve önemli noktalardan biri de sahip oldukları araçların yakıt tüketim değerleridir. Mercedes-Benz Vito Kombi kasaya göre ekonomik bir tüketim değerine sahiptir. yapı ve motor yapı. Yakıt tüketim değerleri Mercedes-Benz Vito Kombi motorlarının tercihine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Mercedes-Benz Vito Kombi fabrika verilerine göre 100 kilometrede sadece 6,1 litre yakıt tüketiyor. Ayrıca bu aracın maksimum yakıt tüketimi 100 kilometrede sadece 6,5 litre. Mercedes-Benz Vito Combi'nin ortalama yakıt tüketimi, motor seçenekleri ve vites tipine göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca yakıt tüketimi sürücüye ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Mercedes-Benz Vito Kombi donanım paketlerine baktığımızda standart paketlerden oluşan bir seçki görüyoruz. Donanım paketleri yolcu güvenliği ve konforunda doğrudan farklılık gösterir.

Mercedes Vito İç Kısmı

Mercedes Vito Araç Kiralama  Hakkında?

Uygun fiyatlarla Mercedes Vito dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Mercedes  marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri