Mercedes A180 Araç Kiralama

Mercedes A180 Hakkında

Şehirde yaşayanlar gündelik hayatta rahat ve özgür çalışmayı sağlayan arabaları tercih ediyor. Yoğun trafik ve bitmek bilmeyen yollar nedeniyle işten eve ve evden işe yapılan yolculuklarda konforlu ve pratik bir araba adeta vazgeçilmez hale geldi. Ülkemizin akaryakıt fiyatları ve genel trafik yoğunluğu göz önüne alındığında, ekonomik yakıt tüketimi rakamları ve konforu, Alman mühendislik güvenilirliği ve Mercedes lüksü ile birleştiren A180, oldukça ideal bir otomobildir.

Mercedes A180

Mercedes A180 Özellikleri?

A180'de hem geleneksel hem de dizel motor bulunur (A180 d). 1.6 litre benzinli motor için 120 beygir, 1.5 litre dizel motor için 107 beygirlik motor gücüne sahip A180'den yarış arabası performansı beklemek, vasat bir performans beklemek yanlış olur. aynı zamanda. 0-100 km hızlanma süreleri benzinli motor için 8,6 saniye, dizel motor için 11,3 saniyedir. Bununla birlikte, A180'in performansı, sınıfı için hiçbir şekilde ortalama değildir. Aynı zamanda A180, Mercedes adının hakkını veren son derece konforlu ve lüks bir otomobil. Mükemmel yol tutuşuna sahip A180 aynı zamanda oldukça sessiz bir motordur. Araç o kadar sessiz ki seyahat ederken neredeyse dış dünyadan kopmuş hissediyorsunuz. Son olarak, aracın 7G-DCT güç aktarımının şehir içi ve şehir içi sürüş konforunu önemli ölçüde artırdığını belirtmek gerekir.

Mercedes A180

Hem içeride hem de dışarıda Mercedes adını taşıyan A180, minibüs olmasına rağmen kendilerinden daha büyük olan C ve E Serisi gibi ultra lüks bir iç mekana sahiptir. Sürücüsü ve yolcuları oldukça rahat olan aracın arka bölümü konfor ve genişlik olarak geride kalıyor. Çok lüks ve konforlu bir araba olmasına rağmen, arka koltuktaki yolcular daha sıkı bir yolculuk yapıyor. Güncellenen dış görünüm sayesinde A180 artık eskisi gibi değil. Aracın yeniden tasarlanan daha uzun hatları, eskisinden daha sportif ve daha lüks bir görünüm sunuyor. Sportif görünümünü coupe benzeri çizgilerle tamamlayan A180, sıradan bir hatchback değil.

Mercedes A180

Her zaman söylediğimiz gibi Mercedes'in özelliklerini yansıtan A180, teknoloji ve konfor açısından adının hakkını veriyor. A180, günümüzde her lüks otomobilde olması gereken akıllı multimedya ve navigasyon sistemlerinin yanı sıra diğer birçok kabin konforu teknolojisine sahiptir. Orta konsoldaki ekstra geniş 17,8 cm ekrandan erişilebilen Comand ağ multimedya sistemi ile herhangi bir cihazdan internette gezinebilir veya dijital olarak müzik dinleyebilirsiniz. Kendine ait 80 GB sabit diski ile sistem aslında bir laptop gibi çalışmaktadır. Sadece müzik değil, resim ve film gibi multimedya seçeneklerini de indirebileceğiniz sistem, gerçekten bir arabada bulabileceğiniz en lüks multimedya hizmetini sunuyor. Akıllı telefonunuzu da dilediğiniz gibi sisteme entegre edebilirsiniz.

Mercedes A180

Mercedes A180  Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Mercedes A180  dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralama yapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Mercedes marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri