Kilis Araç Kiralama

Kilis

Kilis Hakkında

Kilis

Suriye ile Gaziantep arasında yer alan Kilis, Hititlerden Osmanlılara kadar çok farklı yapıdaki medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehir.  şehirde geçmişten kalan pek çok tarihi mekanlar bulunmaktadır.

Kilis Hakkında Kısa Bilgi?

Kilis, Akdeniz ile Türkiye'nin güneydoğu bölgeleri arasında bir geçiş noktası olan bir şehirdir. Köklü tarihi ile dikkat çeken Kilis, yıl boyunca çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Türkiye'nin dört bir yanından turistlerin bir araya geldiği Kilis, Gaziantep'e 50 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Kilis Araç Kiralama?

Eğer Bir iş gezisi yapmak veya aile ve arkadaşlarını ziyaret etmek gibi bir planınız var isearabakirala.com.tr bir araba kiralayabilir ve çevredeki kasabaları keşfetmek için kısa bir günlük gezi yapabilirler. Kilis uygun fiyatlı araç kiralama için  arabakirala.com.tr hızlı arama yapabilir, şehri konforlu bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Kilis Gezilecek Yerler?

  • Tarihi Yerler
  • Kutsal ve Dini Yapılar
  • Mimari Yapılar
  • Özel Müzeler

Eski bir yerleşim bölgesi olan Kilis, bahçeler ve üzüm bağları ile çevrilidir. Kilis'in dolambaçlı sokaklarını rahatça tanımanın en iyi yolu, Kilis'in en popüler ulaşım araçlarından geçiyor. Şehre otobüsle ulaşım sağlanmakta olup, otogar araç kiralama seçenekleri ile şehir merkezine kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Havalimanı olmayan şehre Gaziantep Havalimanı üzerinden de ulaşabilirsiniz. Gaziantep Havaalanı, Kilis'e 40 kilometre uzaklıktadır. Kilis'i ziyaret ederken Ravanda Kalesi, Söğütlüdere, Talha ve Zübeyr Türbesi, Neşet Efendi Yalısı gibi yerler kesinlikle görülmeye değer.

Kilis Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery