Kia Rio Araç Kiralama

Kia Rio Hakkında

Güney Kore merkezli otomotiv üreticisi KIA dördüncü nesil Kia Rio, "Yolculuğa sıfırdan başla" sloganını tercih ediyor. Güncellenen Kia logosu, geniş ızgaraları ve uygun fiyatıyla Rio, hatchback kolayca öne çıkmayı başarıyor.Kia'nın sedan, SUV veya hatchback gövde tiplerine sahip birçok farklı araç modeli bulunmaktadır. Picanto, Rio ve Ceed hatchback gövde stilleri Türkiye'de satılan Kia modelleridir. Picanto A sınıfına, Ceed ise C sınıfına aittir. Yani Picanto küçük bir araç ve Ceed büyük bir araç. Rio ise ne Picanto kadar küçük ne de Ceed B-Serisi kadar büyük.

Kia Rio Ön Görünüiş

Kia Rio Özellikleri?

Kia Rio'yu incelemeye gelince, bakılması gereken bir şey ne tür bir araba olduğu. Kia Rio zarif ve dinamik hatlarıyla şehirli. Ayrıca küçük boyutu sayesinde park etme sorununu da ortadan kaldırır. 1,2 ve 1, litre DPI benzinli motorlarla donatılan araç, düşük yakıt tüketimi ve iyi performansı bir arada sunuyor. Kia ​​Rio'nun dış tasarımı, parlak renkler, yana doğru uzanan bir grup far ve geniş bir ızgaraya sahiptir. Aracın ön ışık grubundan başlayıp arka ışık grubuna kadar uzanan kemer hattı ya da bazı kaynaklarda görüldüğü üzere işaret hattı oldukça yüksek. Ayrıca bagaj kapağı ile kemer hattını takip eden entegre stop grupları arasında bir hat bulunmaktadır. Böylece araç kendisini oldukça keskin bir çizgi ile çevreliyor. Aracın iç kısmına baktığınızda ilk söyleyebileceğiniz şey hacmi. Birçok B sınıfı araca göre oldukça ferah ve ferah bir iç mekana sahip olan Kia Rio, teknik özellikleriyle de göz dolduruyor. 8 inçlik multimedya ekranı büyük bir tableti andırıyor ve tasarımı konsoldan ayrı gibi duruyor. Aracın farklı bölgelerine yerleştirilen hoparlörler, müzik dinlemek isteyenler için oldukça keyifli bir atmosfer oluşturuyor. Kia ​​denilince akla ilk olarak donanım geliyor elbette. Çünkü Kia modellerinde her zaman bol donanım bulunur.

Kia Rio İç Kısmı

Kia Rio 1.4 Elegance AT                                                         

  • Motor tipi: Benzinli motor ünitesine ek olarak 1.4 litrelik atmosferik benzinli motor ile otomatik ve manuel şanzımanlı bir model üretiliyor.
  • Beygir Gücü: 100 hp
  • Azami hız: 183 km
  • Hızlanma 0-100 km: 12,9 saniye
  • Şehir içi yakıt tüketimi: 8,2 litre
  • Şehir dışı yakıt tüketimi:  5,00 litre
  • Ortalama  yakıt tüketimi:  6,2 litre

Kia Rio Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Kia Rio  yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Toyota marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri