İstanbul Ortaköy Araç Kiralama

İstanbul Ortaköy

İstanbul Ortaköy Hakkında

Ortaköy Cami

Ortaköy, İstanbul'un Avrupa yakasında yer almakta olup ve Tarihi ve kültürel yapılar bakımından önemli lokasyonlarındandır. Ortaköy'ün en popüler simgesel yapılarından biri olan Ortaköy Camiidir. Bu cami İstanbul Boğazın tam kıyısında yer almakta olup ve  yerli ve yabancı turistler için popüler konumlarından biri olup  Eşsiz mimarisiyle sizlere adeta hayran bıraktırmaktadır. Ortaköy'e geldiğinizde aynı zamanda çeşitli restoran ,cafe ve mağazalar bulunmaktadır.

İstanbul Ortaköy gece geç saatlere kadar açık olan eğlence mekanları bulunmakta olup Ortaköy'de yıl boyunca konserler, festivaller vb. birçok etkinlikler düzenlenmektedir. Ortaköy'e Mimari ve kültürel yapıları yanı sıra meşhur yemekleri ile bilinmektedir. Ortaköy'e geldiğinizde mutlaka kumpir yemeden gitmemelisiniz ayrıca waffle ve birçok sokak lezzetlerin deneyimleyebilirsiniz.

İstanbul Ortaköy Araç Kiralama

İstanbul popüler konumlarında biri olan İstanbul Ortaköy mutlaka gezi planınıza eklemelisiniz. Gezi ve seyahat planlarınıza renk ve konfor katmak için arabakirala.com.tr araç kiralama yaparak tek tıkla milyonlara aracı karşılaştırıp sizlere en ucuz aracı bulup ve ön ödeme şeklinde rezervasyonunuz oluşturabilirsiniz. Ayrıca arabakirala.com.tr birçok kampanyalardan faydalanabilirsiniz. İstanbul Ortaköy araç kiralama lokasyonunda 0850 888 66 55 numaralı Müşteri iletişim merkezini arayarak hızlı, konfor ve güvenli araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. İstanbul Ortaköy araba kiralama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sizlere rezervasyon bilgileriniz sms ve e-mail gelmektedir. Teknik destek için arabakirala.com.tr Müşteri İletişim merkezinle irtibata geçerek 7/24 destek alabilirsiniz.  Aracınız almaya giderken yanınızda bulundurulması gereken bazı evraklar bunlar T.C. kimlik numarası yazılı ehliyet, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir kredi kartı ibraz edilmektedir. 

arabakirala.com tr. Keşfet, Kirala ,Keyfini Sür!

İstanbul Ortaköy Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery