Hyundai Elantra Araç Kiralama

Hyundai Elantra Hakkında

Hyundai Elantra her zaman sedan pazarının unutulmaz modellerinden biri olmayı başarmış ve ilerici bir model olmuştur. 2021 Hyundai Elantra ve 2021 Hyundai Elantra Hybrid versiyonları ile piyasada ses getirmek istemeleri kendilerine olan güveni açıkça gösteriyor. Otomobillerinde genellikle sportif çizgiler kullanan Hyundai, yeni nesil Elantra modelinde çok daha verimli bir tasarım ortaya çıkardı. Elantra, yedinci nesil SUV'lerin ve crossover'ların satış listelerini alt üst ettiği bir zamanda geliyor, ancak Hyundai, tamamen yeni bir sedan lehine stratejik hamleler yaptığına inanıyor.

Hyundai Elantra 

Hyundai Elantra Özellikleri?

Hyundai, Elantra'nın yeni görünümünü tanımlamak için Parametrik Dinamikler terimini kullanıyor. Şirketin tasarım direktörü Luc Donckerwolke, bu cesur dört kapılı coupe'ye bakmak için yeni bir tasarım dili istedi. Böylece taze, estetik açıdan sıra dışı çizgilerle otomobil tasarımı tabularını kırmak için bir değişiklik yarattı. Yeni Elantra, müşterilere güçlü bir duygusal tepki vermek için geometrik kristallere benzeyen dış yüzeyi ve bölünmüş gövde yüzeyleriyle etkileyici görünüyor.

Hyundai Elantra 

 Bu yeni görünümü yaratmak için Hyundai Elantra'nın eski tasarım diline geri dönmesi ve bazı değişiklikler yapması gerekiyordu. Bu yeni model, eski modelden 2,2 inç daha uzun ve 1 inç daha geniştir. Sonuç olarak, eski Elantra'dan çok daha agresif bir tasarım. Standart Elantra, 147 beygir güç ve 132 Nm tork üreten 2.0 litrelik MPI Atkinson Cycle dört silindirli motordan güç alıyor. Bu güç, Hyundai'nin "akıllı değişken şanzıman" dediği, aslında bir CVT olan ön tekerleklere gönderilir. Yakıt ekonomisi sınıfının en iyisi olarak derecelendirilmiştir. Elantra Hybrid'e güç sağlamak için daha küçük 1.6 litrelik bir motor ve 139 hp güç üreten bir elektrik motoru kullanıyor. güç ve 195 Nm tork. Elantra'nın IVT'si yerine Hyundai, hibrit modelde daha sürükleyici bir sürüş deneyimi sağlamak için altı vitesli çift kavramalı şanzıman kullanıyor.

Hyundai Elantra Araç Kiralama

Hyundai Elantra Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Hyundai Elantra dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Hyundai  marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri