Ford Tourneo Custom Araç Kiralama

Ford Tourneo Custom Hakkında

Henry Ford tarafından 1903 yılında Detroit'in bir banliyösü olan Dearborn, Michigan'da kurulan Ford Motor Company, yalnızca dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri değil, aynı zamanda Birinci Dünya Savaşı'ndan sağ kurtulan birkaç şirketten biridir. Automark, dünyanın en büyük aile şirketidir ve Ford'un zengin tarihinin başladığı 110 yılı aşkın bir süre önce kuruluşundan bu yana Ford ailesi tarafından kontrol edilmektedir. Ford'un ürettiği ilk araç 1903'te Ford Model A, ardından Model K ve Model S oldu. Birkaç yıl sonra popüler Model T tanıtıldı. , Thunderbird ve 1964 Mustang dahil olmak üzere Ford'un 1950'ler ve 1960'ların en ikonik araçlarından bazılarını piyasaya sürdü. Önümüzdeki birkaç on yılda, Ford Motor Company Asya'da fabrikalar açtı ve Ford Motor Credit Company'yi kurdu. Mazda ve Land Rover gibi diğer markaları satın alarak genişlemeye devam etti. Ford, dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olmaya devam ediyor.

Ford Tourneo Custom Ön Görünüş

Ford Tourneo Custom Özellikleri?

2021 Ford Tourneo Custom, çıkmak istediğiniz tüm yolculuklar için mükemmel bir yol arkadaşıdır. Çok Amaçlı Araç (MPV), çok yönlü oturma konfigürasyonları ve mükemmel yakıt verimliliği ile geniştir. 2019'da Tourneo Custom, Abu Dabi'deki prestijli Orta Doğu'da Yılın Otomobili (MECOTY) yarışmasında birinci oldu ve segmentinin en iyilerinden biri oldu. Ayarlanabilir arka koltuklar, alanı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenizi sağlar. Arka koltuklar sadece katlanmakla kalmaz, aynı zamanda eşyalara yer açmak için çıkarılabilir. 

Ford Tourneo Custom İç Kısmı

Ford Tourneo Custom, 9 yolcuya kadar konforlu bir alan sunar. Ayrıca çok önemli ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktalarına sahiptir. Her yönden koruma sağlayan ve bundan ödün vermeyen , 6 adet hava yastığı sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca Touring Custom modellerinde 20 havalandırma deliği vardır. Ve çok etkili bir klima kombinasyonu içerir. Ayrıca araç, hangi koltuğa oturursa otursun tüm yolcuların rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Yeni Tourneo Custom, geri görüş kamerası, lastik basıncı izleme sistemi ve kör nokta bilgi sistemi gibi birçok akıllı sürücü destek teknolojisine sahiptir. Ford, 9 harika renkte boyanmıştır. Bazıları kırmızı, lacivert, turuncu ve mavi gibi ana renklerin çoğunu içerir. Tourneo Custom, 5 yıldızlı Euro NCAP güvenlik derecesini elde etti. Ayrıca her yolculuk için çok yönlü oturma alanı sunar. Bu nedenle, ister insan, ister kargo veya her ikisi olsun, yapmak istediğiniz herhangi bir yolculuk için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca açık kapıları ve zemini sayesinde iş yerinde kullanırken büyük rahatlık sunuyor. Sunulan ortamlar sayesinde en zorlu yolculuklara, kendinizi güvende hissederek ve en rahat şekilde oturarak çıkabilirsiniz.

Ford Tourneo Custom Ön Ve Yan Görünüş

Ford Tourneo Custom  Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Ford Tourneo Custom  Dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Toyota marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri