Ford Focus Araç Kiralama

Ford Focus Hakkında

Ford Focus, günümüzün en popüler sedan modellerinden biridir. Ford, Focus modelinin üretimine ilk olarak 1998 yılında başlamıştır. Zaman içinde geliştirerek birçok yeniliği beraberinde getiren Focus sedan modeli, birçok farklı özelliğe sahiptir. 1998 yılından bu yana toplam 21 farklı nesil Ford Focus modeli üretildi. Her yeni model, bir önceki nesle göre daha başarılı ve donanım açısından daha uygun fiyatlı olduğunu kanıtladı. Ford Focus sedan modelinde benzinli ve dizel motor seçenekleri bulunuyor. 1.5 TDCI EcoBlue, dizel, 120 hp versiyonları ve 1.5 Ti-VCT, benzinli, 123 hp motorları bulunmaktadır. Ayrıca satılık arabalar farklı donanımlara, vites tiplerine ve yakıt tüketimlerine sahiptir. Ford Focus Sedanın dizel ve benzinli modellerine baktığımızda TrendX ve Titanium paket versiyonlarını görüyoruz. Bu modeller otomatik şanzımanlar ve manuel şanzımanlar olarak ikiye ayrılır. Yani bir Ford Focus Sedan sahibi olmak isteyenler birden fazla seçeneğe sahip oluyor. Böylece ihtiyaçlarınıza, isteklerinize ve bütçenize uygun bir Ford Focus Sedan modelini kolayca bulabilirsiniz.

Ford Focus 

Ford Focus Özellikleri?

Ford Focus Sedan Yakıt tüketimi ayrıca motor ve vites kutusu tipine de bağlıdır. Örneğin Ford Focus Sedan fabrika yakıt tüketimi verilerine bakacak olursak, en düşük Yakıt tüketimi 1.5 TDCI EcoBlue düz şanzımana sahip bir otomobil içindir. Bu araç 100 kilometrede ortalama 3,4 litre mazot tüketiyor. Dizel versiyonun otomatik versiyonu ise 100 kilometrede ortalama 4,3 litre mazot tüketiyor. Ford Focus Sedanın benzinli modellerine bakacak olursak otomobilin 1.5 Ti-VCT motora sahip manuel versiyonu 100 kilometrede ortalama 5.8 litre benzin tüketiyor. 

Ford Focus

Otomatik şanzımanlı benzinli versiyon, 100 kilometrede ortalama 6,5 ​​litre benzin tüketiyor. Ayrıca otomobillerin yakıt tüketimi, kullanıcıların sürüş tarzına, yol ve sürüş koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. sedanın en önemli noktalarından ve özelliklerinden biri olan bagaj hacmine bakacak olursak Ford Focus Sedan modelleri 511 litre bagaj hacmine sahip. Böylece Ford Focus sedan modeli, geniş bagaj isteyen kullanıcılar için uygundur. Ayrıca 4 kapılı olduğu için sürücü ve yolcu konforu da üst seviyededir. Aracın uzunluğu 4647 cm, genişliği 1848 cm ve yüksekliği 1454 cm'dir. Bu sayede geniş bir iç mekana, bagaj alanına ve göz alıcı bir tasarıma sahip. Aracın manevra kabiliyeti büyük ebatlarda ve birçok Ford modelinde olduğu gibi iyi seviyede. Bu sayede şehir içi ve şehir dışı sürüşlerinizde keyifli ve güvenli vakit geçirebilirsiniz. Aracın iç ve dış donanımları, sürücü destek sistemleri, güvenlik sistemleri ve aydınlatma sistemleri donanım seçeneklerine göre farklılık gösteriyor.

Ford Focus Sedan

Ford Focus Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Ford Focus yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Toyota marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri