Ford Fiesta Araç Kiralama

Ford Fiesta Hakkında

Ford Fiesta'nın iki özelliği en belirgin olanlarıdır. Güvenilirlik, iyi kullanım, istikrarlı performans ve başarılı bir otomatik şanzıman, onu sınıfının en iyi ve en ayırt edici otomobillerinden biri yapar. Fiesta, Ford'un modernite ve dinamik görünümün iyi bir birleşimi olan yeni tasarım konseptinin ilk örneklerinden biridir.Ford Fiesta'nın ön tasarımı en iyi şekilde daha büyük yatay krom ızgaralarla yapılır. Ayrıca tüm farları kaplayan LED gündüz farlarının da hem şık hem de göz alıcı olduğu söylenebilir. Bu tasarım, Ford Fiesta'nın yüzüne saldırganlık katıyor. Çok sayıda yuvarlak hat içeren tasarım yöntemlerinde, keskin hatlar belirli noktalarda bu tip dinamik görünümü destekler. Bu ruh hali sırt tasarımında hakimdir. Arabanın tamamına baktığımızda modern görünümlü ve sportiflik dolu küçük bir otomobil görüyoruz. Konut konusunda en başarılı markalardan biri hiç şüphesiz Ford'dur. Tüm modellerde kendinizi iyi hisseder ve yaşam alanlarına kolayca uyum sağlarsınız.

Ford Fiesta Araç Kiralama

Ford Fiesta Özellikleri?

 Ford, katı ve inandırıcı yapısını her zaman korumuştur. Salonda sıkça gördüğümüz tablet benzeri büyük bir ekran da normal şekilde çalışabiliyor. Sync3 arayüzü ile ekran çözünürlüğü iyi ve dokunma hassasiyeti de yüksek. Apple Car Play, bu 8 inçlik dokunmatik ekranda Android Auto aracılığıyla telefonunuza bağlanabilir. Salon malzemelerinin genel kalitesi söz konusu olduğunda, bazı kompakt modellerde bile imrenilecek detaylar bulunur. Karnavalın kabinine bakıldığında, en güzel özelliklerinden biri panoramik açılır tavandır, bu nedenle Karnavalın misyonu artık daha fazla seyirci çekmektir. Konut alanlarında kompakt ürünlerde birçok rakibi ile rahatlıkla rekabet edebilir. 

Ford Fiesta Araç Kiralama

Ford markası her zaman motor yelpazesinde lider markalardan biri olmuştur. Yeniliklere son derece uyumlu olan Ford, ödüllü motor seçenekleriyle ilk andan itibaren bu özelliği ile ilgilenen herkesin dikkatini çekmiştir. Türkiye, bir Ford Fiesta benzinli ve bir dizel olmak üzere üç motor sattı. 1.0 litre EcoBoost benzinli motor, otomatik şanzımanla ve 1.1 litre benzinli motor düz şanzımanla sunuluyor. 1.1 litre benzinli motor 85 beygir, 1.0 litre benzinli motor ise 100 beygir güç üretebiliyor. Düşük maliyet ve güçlü performans açısından küçük Ford Fiesta temsilcisi için en ikna edici seçeneklerden biri dizel motordur. 85 beygir gücündeki motor, 6 ileri manuel şanzıman için ilk tercih olabilir. 

Ford Fiesta Araç Kiralama

Ford Fiesta'nın kaputunun altındaki bu ek motor 100 beygir güç üretiyor. .500 dev/dak'da ve çok düşük 1.500 dev/dak'da 170 Nm tork. 998cc turbo benzinli motor için yayınlanan fabrika rakamlarına göre, aracın ortalama tüketimi 100km'de 5,2 litre. Testte 6,5 litre aldık. Otomatik şanzıman ve benzinli motorun tüketim etkisi iyidir. Bu motor seçimi, onu en hızlı Ford Fiesta yapıyor. 180 km/s azami hıza sahip olan araç, sıfırdan 100 km/s hıza 12,2 saniyede çıktı. 6 ileri otomatik şanzıman sayesinde ortalama hızlanma beklentileri rahatlıkla karşıladı.

Ford Fiesta Araç Kiralama

Ford Fiesta Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Ford Fiesta dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Ford marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.  

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri