Ford Ecosport Araç Kiralama

Ford Ecosport Hakkında

Ford'un en başarılı otomobil modellerinden biri Ecosport modelidir. Ford, 2018 yılında Ecosport üretimine başlamıştır. Bugün Ford Ecosport modelleri, modelin ikinci neslidir. Böylece Ford Ecosport, yıllar içinde birçok iyileştirme ve yeniliğe maruz kaldı. Ford Ecosport'un SUV segmentindeki boyutlarına bakacak olursak rakipleriyle yarıştığını görebiliriz.

Ford Ecosport

Ford Ecosport Özellikleri?

Ford Ekospor; Uzunluğu 4096 cm, genişliği 1765 cm ve yüksekliği 1816 cm'dir. Böylece aracın geniş iç ve dış hacmi sürücü ve yolcular için rahatlık sağlıyor. Ayrıca Ford Ecosport'un 356 litrelik bagajı, geniş aileler ve seyahat etmeyi seven kişiler için idealdir. Ford Ecosport'un en iyi avantajlarından biri, geniş kargo hacminin sürücüyü veya yolcuları rahatsız etmemesi. 5 kapılı Ford Ecosport, kabini ferah ve konforlu hale getiriyor. Böylece Ford Ecosport, seyahat ve konfor tutkunlarının beğendiği araçlardan biri oluyor. Ford Ecosport zarif, uzun, geniş ve verimli bir tasarıma sahiptir. Böylece Ford Ecosport çok çekici ve başarılı bir SUV modeli oluyor. Ford Ecosport'un motor seçeneklerine baktığımızda ilk olarak sadece benzinli motor seçeneğini görüyoruz. Bunun başlıca nedeni; Ülkemizin vergi ve emisyon kısıtlamaları ile doğru orantılıdır. 

Ford Ecosport Araç Kiralama

Ford Ecosport'un motor seçeneklerine bakacak olursak 1.0 EcoBoost, benzinli motor, 125 bg görüyoruz. Ayrıca Ford Ecosport birçok farklı donanıma ve özelliğe sahip olduğu için farklı donanım paketlerinde satılıyor. Donanım ve motor seçenekleri bir otomobilin fiyatını belirleyen en önemli noktalardan biridir. Böylece araç sahibi olmak isteyenler bütçelerine, ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun bir Ford Ecosport modeli bulabiliyorlar. Ford Ekospor; Style ve ST Line olmak üzere 2 farklı donanım paketine sahiptir. Araçların özellikleri donanım paketine göre değişiklik gösterse de kaliteli müzik sistemi, yol testi, güvenlik sistemi, konfor donanımı ve birçok farklı donanım ile doğru Ford Ecosport modelini alabilirsiniz. İstediğiniz Ford Ecosport'un size ve yolcularınıza daha konforlu ve güvenli sürüşler sağlayacak çeşitli özelliklere sahip olması.

Ford Ecosport

Motor seçenekleri ve donanım paketlerinin özellikleri ve kabiliyetleri ile kullanıcılar farklı bir sürüş deneyimi yaşayabiliyor. Ayrıca neredeyse tüm Ford araçlarının mükemmel yol tutuşu ve güvenilirliği Ecosport modelinde de mevcuttur. Bir SUV satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri aracın yakıt tüketimidir. Üreticinin verilerine baktığımızda, Ford Ecosport'un tüm motor versiyonlarının ortalama düşük yakıt tüketimine sahip olduğunu görüyoruz. SUV'ler için en önemli nokta olan yakıt tüketim değerlerine baktığımızda Ford Ecosport'un oldukça ekonomik bir araç olduğunu görüyoruz. Ford Ecosport, 100 kilometrede yalnızca 6,4 litre yakıt tüketiyor. Yeni SUV modellerinin yakıt tüketimi sürüş tarzına, yerleşim yerine, şanzıman tipine, motor seçeneklerine ve donanım paketlerine göre değişiklik gösteriyor. Ford mühendisleri, gelişen otomotiv teknolojisine ayak uydurmayı başarıyor. Böylece düşük yakıt tüketimi ile daha çevreci araçlar üretebiliyorlar.

Ford Ecosport Araç Kiralama

Ford Ecosport Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Ford Ecosport dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Ford  marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri