Fiat Fiorino Araç Kiralama

Fiat Fiorino Hakkında

İtalyan otomobil üreticisi Fiat'ın en başarılı modellerinden biri de Fiorino Combi. Ticari araç sınıfının bu modeli sınıfının lider markalarından biri olabilir. Fiat, ilk olarak 2007 yılında Fiorino Combi üretimine başlamıştır. Bugün satılan Fiorino Combi modelleri, modelin 14. neslidir. Ticari araç sınıfındaki alıcıları etkilemenin en önemli yolu ise modelin iç hacmi. Fiat Fiorino Combi'nin boyutlarına baktığımızda 3957 cm uzunluğunda, 1716 cm genişliğinde ve 1721 cm yüksekliğinde olduğunu görüyoruz. Ayrıca 610 litrelik kargo hacmi sayesinde rakipleri ile rekabet edebiliyor. Satın alacağınız ticari araç fiyatlarını karşılaştırmak isterseniz sayfamızda bulunan karşılaştırma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde sizin için doğru aracı daha kolay ve güvenilir bir şekilde bulabilirsiniz.

Fiat Fiorino araç kiralama

Fiat Fiorino Özellikleri?

Fiat Fiorino Combi modelinin 3 farklı motor seçeneği bulunmaktadır. Fiorino Combi motor seçeneklerine bakacak olursak 1.4 Fire, Benzinli, 77 hp - 1.4 Eco, Benzinli, 77 hp ve 1.3 MultiJet, Diesel, 95 hp motor versiyonlarını görüyoruz. Yani Fiat Fiorino Kombi sahibi olan kişiler kendi isteklerine ve aracın ihtiyaçlarına göre motor seçeneğini tercih edebiliyorlar. Fiat Fiorino Combi motor seçimleri aracın yakıt tüketim değerini doğrudan etkiler. Fabrika tüketim verilerine baktığımızda en düşük tüketime sahip modelin 1.3 MultiJet, dizel, 95 hp olduğunu görüyoruz. 

Fiat Fiorino araç kiralama

Bu motor versiyonu 100 kilometrede ortalama 4,5 litre mazot tüketiyor. Yakıt tüketimi en yüksek olan Fiat Fiorino Combi modeli 1.4 Fire, Benzin, 77 bg - 1.4 Eco, Benzin, 77 bg motor versiyonlarıdır. Bu motor seçeneklerinin ortalama yakıt tüketimi ise 100 kilometrede 6,9 ​​litre. Araç yakıt fiyatları sürücüye ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Yakıt miktarlarındaki dalgalanmalar araç gücü, tahrik sistemi ve diğer özelliklerden kaynaklanmaktadır. Fiorino Combi donanım paketlerine baktığımızda karşımıza Pop, Safeline, Premio ve Urban donanımlar çıkıyor. Araçların iç ve dış özellikleri donanım paketine göre farklılık gösteriyor. Örneğin Fiat Fiorino Combi Safeline paketi, sürücü ve yolcu güvenliği donanımı en yüksek modeldir. Bu donanım paketi, hava yastıkları gibi diğerlerinden daha fazla güvenlik sistemine sahiptir.

Fiat Fiorino araç kiralama

Fiat Fiorino Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Fiat Fiorino benzin yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Fiat marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri