Erzincan Araç Kiralama

Erzincan

Erzincan Hakkında

Erzincan

Erzincan, uzun tarihi boyunca önemli ticaret yollarının üzerinde olması, Hititlerden Osmanlılara kadar birçok uygarlığın hüküm sürmesi nedeniyle her köşesini tarihi hazinelerle süsleyen bir şehir olarak önem kazanmıştır.

Erzincan Hakkında Kısa Bilgi?

Tarihsel olarak İpek Yolu üzerinde, Hitit, Urartu, Pers, Akdeniz ve Yunan uygarlıklarının hüküm sürdüğü Doğu Anadolu bölgesinin sınırlarında yer alan Erzincan, Malazgirt Zaferi'nden sonra bir Türk şehri olmuştur. 230 bine yakın nüfusuyla Erzincan, kültürü ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.

Erzincan Araç Kiralama?

Erzincan, Gümüşhane,  Bayburt, Trabzon ve Erzurum sınırlarında bulunan küçük bir şehirdir.  Eğer Bir iş gezisi yapmak veya aile ve arkadaşlarını ziyaret etmek gibi bir planınız var ise arabakirala.com.tr bir araba kiralayabilir ve çevredeki kasabaları keşfetmek için kısa bir günlük gezi yapabilirler. Erzincan uygun fiyatlı araç kiralama için  arabakirala.com.tr hızlı arama yapabilir, şehri konforlu bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Erzincan Gezilecek Yerler?

  • Tarihi Yerler
  • Mimari Yapılar
  • Dağlar
  • Mağaralar
  • Göller
  • Kayak Merkezi

Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta olup, ulaşımı rahattır. Toplu taşıma en popüleri olsa da konfor ve rahatlık arayanlar yine de araç kiralama, havaalanı transferleri ve taksileri tercih ediyor. Erzincan'ı keşfetmeye başlamak sizin seçiminiz. Erzincan'a geldiğinizde araç kiralayıp Kemaliye Karanlık Kanyonu, Girlevik Şelalesi, Terzibaba Türbesi, Sultan Melik Türbesi, Otlukbeli Gölü ve Mama Hatun Türbesi'ni ziyaret etmelisiniz.

Erzincan Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery