Dacia Lodgy Araç Kiralama

Dacia Lodgy Hakkında

Dacia Lodgy 7 kişilik, benzinli, dizel ve LPG'li motor seçenekleri, Laureate, Ambiance ve Stepway donanım paketleri. Kalabalık aileler için oldukça kullanışlı bir alan sunar.Lodgy malzemesi, donanımı ve teknolojisi Dacia modellerinde bulunan bir araçtır. Dacia standartlarını biliyor ve kabul ediyorsanız Lodgy'den memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Lodgy'nin en önemli özelliği sıfır otomobil fiyatlarının inanılmaz oranlara ulaştığı Türkiye'de satılık en ucuz aile otomobili olması. 7 kişilik modeller için şunları söyleyebiliriz: Pek çok 7 kişilik koltukta gördüğümüz 3 sıra koltukların daha küçük olması ve diz mesafesinin daha kısa olması Lodgy için geçerli değil. Arka koltuklar diğer koltuklarla aynı boyutlara sahiptir. Lodgy hakkında yapabileceğimiz bir eleştiri, kullanılan motorlardır. Hem benzinli hem de dizel modellerde kullanılan eski nesil motorlar yol tutuşu ve performans olarak beklentilerinizi karşılamayabilir.

Dacia Lodgy Ön Görünüş

Dacia Lodgy Özellikleri?

Dacia Lodgy 2022 yılında 3 farklı motor seçeneğine sahip. Temel Lodgy modelinde ise 1.6 litrelik silindirli benzinli motorun LPG seti ile sunulduğunu görüyoruz. LPG Lodgy 110 beygir güce ve 150 NM torka sahip. Bu modelde 5 vitesli manuel şanzıman bulunuyor. Ayrıca Lodgy LPG modelinin sadece Ambiance donanımıyla satıldığını da belirtelim.

Dacia Lodgy İç Kısmı

Benzinli Dacia Lodgy modellerinde 1,3 litre silindirli doğal emişli (eski nesil) benzinli motor bulunur. Bu motor 130 beygir güç ve 240 NM tork üretiyor. Lodgy benzinli modeller 6 vitesli düz şanzımana sahiptir. Bu özelliklerle donatılan Dacia Lodgy, sıfırdan yüze 9,2 saniyede hızlanıyor. Aracın maksimum hızı ise 193 km/s. Dacia Lodgy dizel modellerinde 1.5 litrelik silindirli motor bulunuyor. Ödüllü ekipmanlarda bu motorun iki farklı versiyonu kullanılıyor, 95 beygir güce ve 260 NM torka sahip; Ambiance ve Stepway kaplamaları 115 beygir gücü ve 260 NM tork ile geliyor.

Dacia Lodgy Arka Görünüş

Dacia Lodgy Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Dacia  Lodgy benzin yada dizel  yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Toyota marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri