Citroen C4 Araç Kiralama

Citroen C4 Hakkında

Citroen C4'ün yeniden tasarlanan tasarımı sayesinde önceki versiyonlarına göre çok daha radikal değişikliklere uğradığını söyleyebiliriz. Bu değişimlerle farklı bir karakter kazanan Citroen C4, güçlü yapısıyla öne çıkıyor. Son yılların en popüler modellerinden biri olan SUV artan ilginin, 2022 model Citroen C4'ü bir SUV türüne çevirdiği söylenebilir. Artık biraz daha lüks yapısıyla zorlu yol koşullarından kurtulan C4 aracı bir arazi aracı olarak görülmeli ve kabul edilmelidir. Citroen C4 verimli ve işlevsel modifikasyonlara uğradığı için birçok farklı özellik dikkat çekiyor. Bu özelliklerden biri de aracın muadillerine göre yerden daha yüksekte oturması. Yerden yüksekliği sayesinde zorlu yol koşullarında daha konforlu ve güvenli bir sürüş seçeneği sunar. Ayrıca araç belli bir yüksekliğe kadar olan su birikintilerinde de oldukça konforlu bir sürüş sunuyor. Ayrıca Citroen C4'ün dış tasarımında kullanılan temiz ve net çizgiler, aracın gücünü yansıtması nedeniyle oldukça beğeniliyor. Aracın hem önünde hem de arkasında bulunan aynı krom farlar araca cesaret katıyor.

Citroen C4 Yan Görünüş

Citroen, fütüristik tasarımlarıyla 2000'li yıllarda öne çıkan, çok sıra dışı bir markaydı. 2000'li yıllardan itibaren büyük ölçüde zayıflayan bu imaj, markanın yeni modelleriyle birlikte geri dönecek gibi görünüyor. C4'te ise markanın yeni D segment modelinde gördüğümüze yakın çizgiler görüyoruz. Ön kısımda ikiye ayrılan ışık grubu otomobili kızdırsa da aynı zamanda alt kısımlardaki plastik kısımlar modelin bir crossover olduğunu vurguluyor. Citroen de bu profilde eski modellerinden miras kalan detaylara ve çizgilere yer veriyor, yani hem bu hem de yeni tanıtılan modellerin "gerçek Citroen sırtına" sahip olduğu söylenebilir. sportif eğimli tavan çizgisi. Arka ve ön olmak üzere iki parça olarak tasarlanan süspansiyon grubu, yan profilde alışılmışın dışında bir görüntü oluşturuyor. Aynı zamanda tavan hattında inceltilen yan camlar da arka camdan alınan kavis yardımıyla stop grubuna bağlanarak iyi bir akış sağlanıyor. 

Citroen C4 Yan Ve Arka Görünüş

Citroen C4 Özellikleri?

 Citroen C4 detayları ve fiyatları Modelin en çok tartışılan kısmı arka tasarımı, farklı konstrüksiyonları herkeste bir imaj oluşturmasa da otomobilin uzaktan tanınırlığını güçlendiriyor. Arabaların birbirine bu kadar benzediği bir çağda bu tür detaylar çok hoşuma gidiyor. arka ışık kümesine entegre edilmiş küçük bir spoyler araca sportif bir hava katıyor ve spoylerin arka camın üzerinden geçen düzeni sayesinde bu nokta kör edilmiyor. Arka kısımdaki en güzel detay ise bizim özlediğimiz "gerçek" egzozlar. Buradaki çıkışlar hem plastik atıkların önüne geçiyor hem de hoş bir görüntü sağlıyor. Aracın Ön kısımda, ön manşetin uzunluğu dikkat çekiyor. Özellikle aracın ön kısmındaki Citroen logosunun krom kaplama olması ve tasarımın aracın ön kısmı boyunca uzanması araca farklı bir hava katıyor. Ayrıca V şeklindeki hafif yapı, aracı görsel olarak daha çekici kılıyor. Aracın ön kısmında iki kademeli LED farlar ve buna bağlı sis farları kullanılmış. 

Citroen C4 İç Kısmı

İç tasarım açısından 10 inçlik dokunmatik tablet ekranı, klima kontrolü, ses, navigasyon, multimedya ekranı, araç konfigürasyon sistemi ve telefon arayüzü bu araçta ilk dikkat edilmesi gereken özellikler. Ayrıca kablosuz şarj alanı, Android Auto ve Apple CarPlay sistemleri araçta keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Tam 16 farklı sürüş yardımcısı bu aracı rakiplerinden bir adım öne çıkarıyor. Aracın motor ünitesi 1.2 Turbo Petrol PrueTech 100 bg güce sahip. 6 vitesli manuel şanzıman. Bu 3 silindirli ünite 100 beygir güç üretebiliyor. Aracın maksimum hızı 18 kilometre ile sınırlandırılmış ve araç 0-100 kilometre hıza 12 saniyede ulaşıyor. araçta ayrıca 1.2 Turbo Petrol PrueTech 155hp -EAT8 8 vitesli otomatik, motor ünitesi seçeneği bulunuyor. Bu 3 silindirli ünite 155 beygir güç üretebiliyor. Bu araç 0-100 km hıza 9.2 saniyede ulaşıyor. Bu cihaza sahip aracın maksimum hızı 208 km'dir. Son olarak, 1.2 Turbo Benzinli PrueTech 130hp - EAT8 8 vitesli otomatik şanzımanlı motor ünitesi de bulunmaktadır. 155 beygir güç üreten bu 3 silindirli ünite, söz konusu aracın 0-100 km/s hızlanmasını 10,2 saniyede sağlıyor. Bu cihaza sahip aracın maksimum hızı 200 km'dir.

Citroen C4 Ön Görünüş

Citroen C4 Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Citroen C4  yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Citroen marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

www.arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri