Citroen C3 Araç Kiralama

Citroen C3 Hakkında

2022 Citroen C3 1.2'yi rakiplerinden ayıran temel özellik renkli yapısıdır. Ancak sunduklarıyla rekabette sıyrılmayı başaran Yeni Citroen C3, güncellenen ön tasarımıyla Citroen markasının tasarım dilini yepyeni bir boyuta taşıyor. Yeni ön tasarım, 2016 yılında Paris Motor Show'da sunulan CXPERIENCE konsept otomobilinden esinlenmiştir. Yeni marka kimliğini yansıtan önden görünüm, kaputun yüksekliğini vurgular. LED gündüz farları boyunca uzanan marka logolu krom şerit, otomobilin genişlik hissini daha görünür kılıyor. Ayrıca LED teknolojisine sahip yeni farlar, tüm donanım seviyelerinde daha teknik görünüyor. Ayrıca alt kısımdaki renkli krom çerçeveler, yeni Citroen C3'e modern ve çekici bir görünüm kazandırıyor. 3D tasarıma sahip stop lambaları da modern ama aynı zamanda daha teknik bir görünüm getiriyor. Arka bölümün modern görünümü, bagaj kapağının ortasındaki krom çerçeveli parlak siyah marka logosuyla tamamlanıyor.

Citroen C3 Araç Kiralama

Citroen C3 Özellikleri?

Özelleştirme programı, La Maison Citroen (Techwood renk teması) ve kendinizi rahat hissettiren İskandinav iç mekanı ile aynı şekilde devam ediyor. Standart renk temasına ek olarak, biri daha sıcak ve zarif, diğeri daha dinamik olmak üzere iki ek renk seçeneği vardır. Yeni C3, ön kısımda rahat ve konforlu bir iç mekan sunuyor. Kapı panelleri ve koltukların renk ve malzeme uyumu çok iyi. Yüksek kaliteli ve dinamik malzemelerle iç mekanın renkli şeritleri, kalite hissini daha da artırıyor. Yoğun yumuşak dokunuşlu malzemelerin kullanıldığı Techwood atmosferi, hafif ahşap ile zarif bir görünüm ve sıcaklık sunuyor. ,

Citroen C3 

Yeni Citroen C3, kompakt boyutlarına rağmen beş kişinin kalabileceği geniş bir iç mekana sahiptir. Ancak arkada sunulan yaşam alanının biraz daha geniş olmasını bekliyordum. Citroen C3 motorunun özellikleri Güncellenen Citroen C3, ana avantajlarından birini bu bölümde gösteriyor. 110 beygir güç üreten 1.2 PureTech motora 6 ileri tam otomatik şanzıman eşlik ediyor. Otomatik şanzımanlı ve iyi özelliklere sahip küçük sınıfta bir araba arayanlar için bu şanzıman öne çıkıyor. 5.500 devirde 110 PS güç üreten benzinli ünite, 1.750 devirde 205 Nm tork veriyor. Açıklanan fabrika verilerine göre, bu kombinasyona sahip Citroen C3 maksimum 193 km/s hıza ulaşırken, 0'dan 100 km/s hıza 10 saniyede ulaşıyor. Testim sırasında, bu bilgilere kolay ve zorlanmadan erişmek için bir araç olduğunu kanıtladı. Fabrika verileri, kombine yakıt tüketimini 4,8 litre olarak açıklıyor. Karma yol koşullarında yaptığım 100km testimde o rakamlara ulaşamasam da 6.2 litre gibi cep dostu tüketim sonuçları elde etmenin mümkün olduğunu gösterdi.

Citroen C3 

Citroen C3 Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Citroen C3 benzin yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralama yapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden  Citroen marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri