Citroen C-Elysee Araç Kiralama

Citroen C-Elysee Hakkında

Türkiye şüphesiz Avrupa'nın en çok kabineyi utandıran ülkesidir. Markanın sektöre çok sıcak gelmemesi, pazarda küçük bir oyuncu olmasına rağmen aynı derecede zorlu rekabeti garanti ediyor. Bu alanda faaliyet gösteren markalardan biri olan Citroen, en çok satan modeli C-Elysee ile Türkiye'de ikna edici bir konuma sahip. Yenilenen tasarımıyla C-Elysee, Fransız üreticinin satış ivmesini daha da artıracak gibi görünüyor. Bu ayki konuklarımızdan biri olan yeni araç, ince dizel motoru ve neredeyse orta sınıfla rekabet edebilecek geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor.

Citroen C-Elysee Özellikleri

C-Elysee, 1.6 litrelik bir dizel motorla donatıldı. Turboşarjlı ünite, 92 beygir gücü ve 230 Nm tork ile yeterli çekiş gücüne, 1.090 kilogram gibi düşük bir ağırlığa sahip ve düşük devirlerde ürettiği tork, orta hızlanmalarda bile beklentileri karşılıyor. 5 vitesli düz şanzımanla birlikte motor, aracı sıfırdan 100 km/s hıza 11,2 saniyede çıkarıyor. Maksimum hız saatte 180 kilometre olarak ayarlanmıştır. Fabrika verilerine göre ortalama yakıt tüketimi ,1 litre olan otomobil, 50 litrelik deposuyla yaklaşık 1.200 kilometre yol kat etmeyi sağlıyor. Bizim kullanımımızda yol bilgisayarına yansıyan ortalama .8 litre idi. Ekonomik potansiyeli çok yüksek olan bir motor, otoyolda sabit hızla giderken litrenin altına bile düşebiliyor.

Citroen C-Elysee Ön Ve Yan Görünüş

Citroen C-Elysee Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Citroen C-Elysee benzin yada dizel yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Citroen marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri