Bursa Araç Kiralama

Bursa

Bursa Hakkında

Bursa

Geleneksel olarak 'Yeşil' olarak bilinen Bursa, kültürümüzün önemli bir parçası olan gölge oyununun ana karakterleri Hacivat ve Karagöz'ün anavatanı olarak biliniyor.

Bursa Hakkında Kısa Bilgi?

Günümüzde sanayi ve ticaret merkezi olan Bursa  doğal güzellikleriyle yetinmeyip, sanayisini ve teknolojisini dünyanın gelişmiş ülkeleri düzeyine çıkaran ve yaklaşık 3 milyon nüfusuyla Türkiye'nin dördüncü büyük şehridir. İznik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin ipekleri, havluları, kumaşları ve çinileri dünyaca ünlüdür. Bursa, eşsiz bir el sanatları ve kültür turizmi potansiyeli ile Türkiye'nin en önemli turizm şehirlerinden biridir. Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti, ilk para birimi, ilk ipek fabrikası ve sanayile Tarihiyle ilklerin şehridir bursa.

Bursa Araç Kiralama?

Bursa, yıl boyunca çok sayıda turist çeken, hızla gelişen bir şehirdir. Yılın her mevsimi şehre farklı nedenlerle ziyaretçi ağırlıyor. Dilerseniz Araç kiralama yaparak , Bursa'yı dolaşmayı kolaylaştırmış olursunuz. Ayrıca Bursa çevresindeki stratejik öneme sahip şehirlere hızlı ve rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Bursa Yenişehir'de bulunan Baba Sultan köyü. Tarih öncesi yerleşimleri gösteriyor ve en az 5.000 yıl boyunca önemli bir medeniyet alanı olduğunu gösteriyor. ziyaretçi Bursa araç kiralama seçeneği ile bu alanlara kolayca ulaşarak zamanda yolculuk yapıyor.Bursa şehir merkezi, tarihi zenginliğinin yanı sıra Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Bursa Nilüfer semti, şehrin en güzel manzaralarından bazılarını sunuyor ancak şehrin tarihi yapılarını anlamak için Bursa araba kiralama seçeneği ile kolayca seyahat edebilirsiniz.

Bursa Gezilecek Yerler?

  • Tarihi Yerler
  • Alışveriş Merkezleri
  • Parklar
  • Mimari Yapılar
  • Özel Müzeler
  • Kutsal ve Dini Yerler 

Bursa her zevke hitap eden tatil ve turizm konseptlerini kendine çeken bir şehirdir. İster tarih, ister kültür, ister doğal güzellik turu arıyor olun, Bursa sizi memnun bırakacaktır. . Türkiye'nin en güzel camilerinden biri olarak kabul edilen Bursa Ulu Camii, Bursa'nın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri, bir mimari şaheser ve bir huzur cenneti. Tüm gezginlerin mutlaka görmesi gereken Şehir olan  Bursa'da en konforlu ulaşımı  arabakirala.com.tr.'den  sorunsuz bir şekilde araç kiralayarak seyahatinizi sürdürebilirsiniz.

Bursa Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery