Bmw 520i Araç Kiralama

Bmw 520i Hakkında

BMW 5 Serisi sedan, spor iş amaçlı sedanların zirvesindedir. İlk bakışta dinamik silüet ve sadeleştirilmiş tasarım diliyle ifade edilen zarif ve sportif bir izlenim bırakıyor. Pürüzsüz yüzeyleri ve keskin konturları zarif dış cepheye modern ve teknolojik bir his verir. Zarif ve işlevsel iç mekan, otomobilin yenilikçilik tutkusunu geleceğe yönelik teknolojiler ve sportif özelliklerle tamamlıyor. Etkileyici sürüş dinamikleri ve yenilikçi teknolojileri ile konfor ve güven atmosferi yaratan BMW 5 Serisi sedan, her şeyden önce kısa veya uzun yolculuklarda benzersiz sürüş keyfi sunuyor.

Bmw 5

Bmw 520i  Özellikleri?

BMW 5 Serisi sedan, uzun dingil mesafesi, uzatılmış kaput ve akıcı tavan çizgisi gibi tipik BMW oranları sayesinde sportif ve kendine güvenen karakterini yeni bir düzeye taşıyor. Sadeleştirilmiş aerodinamik yüzeylerle kontrast oluşturan keskin konturlar, sadeliğin öne çıktığı modern bir görünüm yaratır. Her şeyden önce, BMW böbrek ızgaraları ve BMW Laserlight otomobilin ön kısmına dinamik ve yenilikçi bir karakter verir. Böbrek ızgaralarla mükemmel bir uyum içinde olan farlar, otomobilin genişliğini vurguluyor ve otomobile olağanüstü bir zarafet ve tavır kazandırıyor.

Bmw 5

 Bu stil, arka rüzgarlıktaki serbest biçimli egzoz borularına kadar uzanıyor. Bütün bunlar, genel olarak zarif ve sportif bir görünümle sonuçlanır. Vites tipi Otomatik. Silindir hacmi 1597 cc. beygir gücü 170 beygir. 0-100 Km Hızlanma 8,3 sn Maksimum hız 226 km/s. Şehir içi Tüketim 7,6 litre. Şehir dışı Tüketim 5,9 litre. Ortalama yakıt maliyeti 6,5

Bmw 5

Bmw 520i Araç Kiralama Hakkında?

Uygun fiyatlarla Bmw 520i benzin yakıt tercihiyle araç kiralamak için arabakirala.com.tr üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kiralamayapmak için ister araba kirala mobil uygulaması isterseniz mobil web sitemiz üzerinden sorgulama yaparak anında kiralayabilirsiniz. Onlarca tedarikçi ve yüzlerce araç üzerinden Bmw marka araçları anında kiralayabilirsiniz. Oto kiralama fırsatları ve iş birliktelikleriyle çok avantajlı fiyatlara araba kiralayabilirsiniz.

arabakirala.com.tr hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

İlginizi Çekebilecek Araç Modelleri