Ankara Atlantis AVM Araç Kiralama

Ankara Atlantis AVM

Ankara Atlantis AVM Hakkında

Ankara'nın En Popüler Alışveriş Merkezi Atlantis AVM Keşfet

Ankara'nın en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Atlantis AVM, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Geniş mağaza karması, eğlence ve yeme-içme seçenekleri ile her yaştan ziyaretçiye hitap ediyor. Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bağlı Batıkent'e semtinde bulunuyor.

Ankara'da alışverişin ve eğlencenin kalbi olan Atlantis Alışveriş Merkezi, aynı zamanda çevresindeki güzellikleri keşfedebilirsiniz. Atlantis AVM çevresinde uygun fiyatlı kiralık araç seçeneklerinden yararlanarak iş ve gezi seyahatınıza konfor katın.

Atlantis AVM

Ankara Atlantis AVM Araç Kiralama

Ankara Popüler alışveriş merkezlerinden olan Atlantis AVM hafta sonu ailecek veya sevdiklerinizle ziyaret edip. Gezi ve iş planlanızı Atlantis AVM ve çevresindef geldiğinizde araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak renk ve konfor katabilirsiniz. Ayrıca Yenimahalle ve Batıkent çevresini kiralık araç ile rahatlıkla gezebilirsiniz.

Atlantis AVM Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

Ankara'da Atlantis AVM'yi ziyaret ederken, çevreyi keşfetmek için ucuz fiyatlı araba kiralama seçenekleri oldukça önemlidir. Şehir içi veya şehir dışı geziler için iş birlikte olduğumuz rent a car firmalarından oto kiralama yapabilirsiniz. Atlantis AVM çevresindeki yerleri keşfetmek için günlük araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak ve gezinizi daha konfor katın.

Atlantis AVM Ve Çevresinde Gezilecek Yerler

Çevresinde gezilecek yerleri keşfetmek için aracınızla ulaşabileceğiniz yerler arasında Atakule, Gençlik Parkı ve Atatürk Orman Çiftliği bulunuyor.

Atlantis Alışveriş Merkezi'nin çevresinde gezilecek yerler;

  • Atatürk Kültür Merkezi
  • Ankara Opera ve Balesi
  • Ankara Devlet Tiyatrosu
  • Ankara Devlet Opera ve Balesi Konser Salonu
  • Ankara Sinema Müzesi
  • Ankara Kalesi
  • Kızılay Meydanı
  • Anıtkabir

Ankara Atlantis AVM çevresindeki uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleriyle, şehri keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük kiralama avantajlarından faydalanarak, hem alışverişin keyfini çıkarabilir hem de çevredeki güzellikleri keşfetmek için özgürce hareket edebilirsiniz. Uygun fiyatlar, esnek seçenekler ve zengin içerikli bir gezinin tadını çıkarın!

Atlantis AVM Nasıl Ulaşırım

Atlantis Alışveriş Merkezi'ne toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak da oldukça kolay. AVM'ye en yakın metro istasyonu olan "Atatürk Kültür Merkezi" istasyonundan yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca, AVM'ye özel otobüs hattı da bulunuyor. Bu hat ile AVM'ye Ankara'nın birçok noktasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Ankara Atlantis AVM Konum
Mobil Uygulama
Google PlayApp StoreApp Gallery