Samsun Rent a car

Samsun

Samsun About

Samsun

Orta Karadeniz'in en kalabalık şehri olan Samsun, özellikle çok eski yıllara dayanan zengin tarihi ve Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs  milli mücadeleyi başlattığı şehir olması nedeniyle ayrı bir önem taşımaktadır. 

Samsun Hakkında Kısa Bilgi?

Orta Karadeniz bölgesinin en kalabalık bölgesi olan Samsun, yaklaşık 1,3 milyon nüfusuyla Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehridir. Milli Mücadele'de özel bir yeri olan Samsun, coğrafi konumu ve önemli limanıyla eşsiz bir şehirdir. Tarihi geçmişi çok eski zamanlara kadar uzanan Samsun, önemli tarihi yapılara ve kültürel yapıya da sahiptir. Karadeniz'in en güzel turizm merkezlerinden biri olan Samsun, Karadeniz'in başkenti olarak da biliniyor.

Samsun Araç Kiralama?

Samsun'da iş veya tatil amaçlı seyahat eden ziyaretçiler genellikle kiralık arabaları, ucuz Samsun kiralık araçları ve sahibinde kiralık araçları tercih ediyor. Genel olarak insanlar seyahat etmeyi ve arabalarında seyahat etmeyi severler. Samsun araç kiralama işlemleri için arabakila.com.tr'yi tercih edebilirsiniz. Tarihi güzelliklerin yanı sıra şelaleler, göller, kanyonlar ve haliçler gibi pek çok doğal cazibe merkezine sahip olan kent görülmeye değerdir. Samsun merkezde araç kiralama imkanının yanı sıra Samsun yer alan ve oldukça sık kullanılan Samsun Çarşamba  Havalimanı'nda da araba kiralamak arabakirala.com.tr'de çok kolay! Tek yapmanız gereken tatilinizi planlamak ve ardından arabakirala.com.tr'ye girerek size en uygun kiralık araç seçeneklerini seçmek. Samsun oto kiralama ile size ve sevdiklerinize en uygun kiralık aracı  arabakirala.com.tr üzerinden en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Samsun Gezilecek Yerler?

  • Mimari Yapılar
  • Müzeler
  • Tarihi Mekanlar
  • Parklar
  • Dini yapılar
  • Yaylalar
  • Kayak Merkezi  

Mavi bayraklı plajları, Karadeniz otelleri ve turistik imkanları ile yaz tatillerinin gözde adresi  Samsun; Yüzlerce farklı kuş türüne ev sahipliği yapan ve Türkiye'nin en güzel milli parklarından biri olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, dağların eteğine yayılmış yemyeşil yaylaları, asırlık selvi ağaçlarının arasına gizlenmiş şelaleleri, Ladik Akdağ Kayak Merkezi, kışın tatil yeri Doğa sporları yöntemleri nedeniyle her yıl yüzbinlerce kişinin ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Samsun Location
Mobile Application
Google PlayApp StoreApp Gallery