Kocaeli Rent a car

Kocaeli

Kocaeli About

Kocaeli

Türkiye'nin en gelişmiş sanayi şehirlerinden biri olan Kocaeli; Aynı zamanda hem İzmit Körfezi hem de Karadeniz kıyılarında temiz plajları, bol milli parkları ve kaliteli kayak merkezleri ile Marmara bölgesinin en eşsiz turizm beldelerinden biridir.

Kocaeli Hakkında Kısa Bilgi?

İzmit bölgesinin merkezinde, Marmara Çatalca-Kocaeli bölgesinde yer alan Kocaeli'nin nüfusu yaklaşık 1.601.720 kişidir. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan yol üzerinde yer almaktadır. Doğal güzellikleri ve plajlarıyla da dikkat çeken Marmara bölgesinin sanayi açısından en gelişmiş şehirlerinden biridir.

Kocaeli Araç Kiralama? 

Kocaeli, İstanbul'dan sonra Marmara'nın en önemli şehirlerinden biridir. İstanbul'a ve sanayilerine yakınlığı nedeniyle oldukça önemli bir konuma sahiptir. Doğa harikalarından büyük müzelere kadar görülecek çok şey var. Gezilecek yerler açısından oldukça zengin olan Kocaeli tarihi ve doğal alanlarını keşfetmek için en az birkaç gün ayırmak gerekiyor. arabakirala.com.tr. online araç kiralama hizmetinden yararlanıp  konforlu ve sorunsuz bir şekilde  seyahatiniz yapabilirsiniz.

Kocaeli Gezilecek Yerler?

  • Mimari Yapılar
  • Müzeler
  • Tarihi Mekanlar
  • Dini yapılar
  • Kayak Merkezi 

Kocaeli, İstanbul'dan sonra Marmara'nın en önemli şehirlerinden biridir. İster İstanbul'a yakın, ister sanayisine yakın olsun çok önemli bir konuma sahiptir. Doğa harikalarından önemli müzelere kadar gezilecek çok farklı yerler var. Yuvacık Barajı, Sapanca Gölü ve Kartepe Kayak Merkezi gibi doğal güzellikler Kocaeli'nin en ünlü yerlerindendir. Kocaeli'nin doğal güzelliklerini keşfetmeye vaktiniz varsa tarihi ve kültürel yerleri görmeden dönmeyin!

Kocaeli Location
Mobile Application
Google PlayApp StoreApp Gallery