Düzce Rent a car

Düzce

Düzce About

Düzce

Karadeniz'in batı yakasında yemyeşil bir şehir olan Düzce, İstanbul yakınlarında görülmeye değer yerlerden biri; Düzce, ovaları, antik kentleri ve doğa sporlarına uygun alanlarıyla her mevsim ziyaretçilerini ağırlıyor.

Düzce Hakkında Kısa Bilgi?

M.Ö 15. yüzyıla kadar uzanan, bölgeye hakim olan ilk Hitit uygarlığıdır. Türk hakimiyetine girmeden önce Bizans egemenliğinde olan Düzce, 1323 yılında Osmanlılar tarafından işgal edilerek Osmanlı topraklarına dahil edildi. 1999 yılında Bolu ile birleşen ilçe, deprem sonrası yapılan çalışmaların ardından ilçe oldu.

Düzce Araç Kiralama?

Düzce araç kiralama ile Düzce’nin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Batı Karadeniz’in tek antik kenti olan Düzce, bölgenin sıklıkla ziyaret edilen şehridir. Düzce ve çevresinde yerleşimin çok eski tarihlere dayanmasından dolayı, birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır. arabakirala.com.tr. ile bu Düzce’nin bölgelerinde bulunan doğa güzelliklerini ve tarihi yerlerine seyahatler gerçekleştirebilirsiniz

Düzce Gezilecek Yerler?

  • Mimari Yapılar
  • Müzeler
  • Göller
  • Tarihi Mekanlar
  • Parklar

Yemyeşil ormanları, eşsiz manzaralı gölleri, serin ovaları ve akarsuları ile Düzce'de her mevsim ışıldayan gezilecek görülecek çok yer var. Doğa sporları tutkunları için bulunmaz bir nimet olan bu belde, Melen Çayı'nda rafting, ormanda yürüyüş ve oksijen deposu düzlüklerde kamp yapma imkanı sunuyor. Özellikleİstanbul'un yakın bölgeleri için bir hafta sonu istasyonu olması nedeniyle neredeyse her hafta sonuaraç kiralama ile İstanbul'a gelen birçok İstanbullunun akınına uğramaktadır.

Düzce Location
Mobile Application
Google PlayApp StoreApp Gallery