Denizli Rent a car

Denizli

Denizli About

Denizli

Batıda Aydın-Manisa, kuzeyde Uşak, güneyde Muğla, doğuda Afyon ve Burdur illeri ile çevrili olan Denizli, Ege bölgesinin tam kalbinde yer alıyor denebilir. Ilıman iklimi, yeşil alanları, tarihi ve kültürel dokusuyla ülkemize değer katan Denizli, ticaret ve sanayi açısından da önemli bir şehirdir.

Denizli Hakkında Kısa Bilgi?

İlk belediye teşkilatı 1876 yılında Denizli'de kurulmuştur. 1883 yılında Sarayköy, Buldan ve Tavas kazalarının birleşmesi ile " Sancak" bağlanmıştır. Denizli, 1888 yılında Çal ve Acıpayam Beyliklerinin katılmasıyla 1888 yılında Aydın Beyliği, vilayet olmuştur. 1923'te Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuyla birlikte il olmuştur.

Denizli Araç Kiralama?

İş veya tatil amacıyla gittiğinizDenizli'de araç kiralayarak çok daha rahat seyahat edebilirsiniz. Dilediğiniz kiralık aracı Denizli merkezden teslim alabilirsiniz. arabakirala.com.tr. sorunsuz bir şekilde araç kiralama işlemleriniz yapabilirsiniz. Şimdiden iyi yolculuklar dilerim. 

Denizli Gezilecek Yerler?

  • Tarihi Yerler
  • Alışveriş Merkezleri
  • Kutsal ve Dini Yerler
  • Mimari Yapılar
  • Parklar
  • Özel Müzeler
  • Mağaralar

Ege Denizi'nin en nadide şehirlerinden biri olan Denizli, keşfedilmeye değer pek çok doğa harikası ve tarihi mekan sunmaktadır. Pamukkale Travertenleri, Hierapolis Antik Kenti, Gökçeyaka Köyü, Antik Havuz, Trablus, Laodikya Antik Kenti görülmeye değer yerlerdir. Denizli, özellikle Pamukkale travertenleri her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Şehrin ilgi çekici yerleri farklı yerlerde bulunduğu ve çoğu şehir merkezinin dışında olduğu için uygun bir araba kiralamanız gerekebilir. arabakirala.com.tr. konforlu ve sorunsuz bir şekilde Denizli araç kiralama işlemleriniz yapabilirsiniz.

Denizli Location
Mobile Application
Google PlayApp StoreApp Gallery